Соціальні проекти АТ "СКМ"

Стратегія розвитку Групи СКМ ґрунтується на двох постулатах: СКМ - успішний бізнес і СКМ - соціально відповідальний бізнес, що прагне максимізувати свій внесок у всебічний розвиток України.

Усі підрозділи Групи СКМ реалізують свою діяльність у сфері КСВ на основі розроблених фахівцями групи принципів і підходів, застосовуючи найкращий світовий досвід і з урахуванням реалій українського суспільства, орієнтуючись на найвищі стандарти корпоративної соціальної відповідальності й ставлячи в основу практичну користь для суспільства.

До березня 2008 року реалізація проектів у галузі соціального інвестування здійснювалася Корпоративним Благодійним Фондом СКМ «Розвиток України», фокусом якого були програми в галузі охорони здоров'я, культури й освіти. З березня 2008 року Благодійний Фонд «Розвиток України» діє як особистий Благодійний Фонд Ріната Ахметова, Акціонера Групи СКМ, залишаючись при цьому постійним партнером СКМ із різних проектів у галузі спонсорства й добродійності.

Таким чином, з березня 2008 року реалізація всіх благодійних програм, а також проектів у галузі соціального інвестування здійснюється безпосередньо від імені Компанії СКМ.

Компанія СКМ бере участь у реалізації ряду власних проектів у галузі соціальних інвестицій і в сфері добродійності, а також виступає партнером уже існуючих програм і проектів.

Останнє оновлення: 20.06.2011