Рейтинги та нагороди

Рейтинг «ГVардія соціально відповідальних компаній» - 2012

СКМ бере участь у рейтингах у сфері корпоративної соціальної відповідальності. Це дає нам можливість представити наші досягнення в галузі КСВ, отримати оцінку з боку ЗМІ й експертних співтовариств, а також поділитися з широкою громадськістю накопиченим досвідом.

Ми пишаємося тим, що в 2012 році Група СКМ уп'яте поспіль зайняла «золотий п'єдестал»  у рейтингу «ГVардія соціально відповідальних компаній», який складається з 2008 року рейтинговим журналом «Гвардія» Видавничого Дому «Галицькі Контракти» з метою підвищити значущість корпоративної соціальної відповідальності в середовищі українського бізнесу. Цьогоріч за звання «найбільш соціально відповідальної» змагалася 41 компанія. Лідером основного рейтингу став Метінвест (брав участь у рейтингу вперше), другу позицію посіла компанія ДТЕК, а Компанія СКМ замкнула трійку лідерів.

Индекс прозрачности

У 2012 році Компанія СКМ стала лідером Індексу прозорості та підзвітності компаній в Україні, а ДТЕК і Метінвест зайняли друге і третє місця рейтингу відповідно. Рейтинг було ініційовано в межах проекту «Об'єднуємося заради реформ (UNITER)», який реалізується міжнародною організацією Pact за фінансування Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) та за підтримки компанії ESG. Учасниками Індексу стали 100 найбільших компаній України, а також компанії, акції яких котируються на міжнародних фондових біржах.

Останнє оновлення: 24.11.2016