Партнери

Благодійний Фонд «Розвиток України»

Логотип фонда Благодійний Фонд «Розвиток України», особистий фонд Акціонера СКМ Ріната Ахметова, є партнером Компанії СКМ у реалізації різних проектів у сфері соціальних інвестицій і добродійності. 

БФ «Розвиток України» створює фундамент для успішного й стійкого розвитку українського суспільства, інвестуючи в освіту майбутніх поколінь, здоров'я нації, збереження й розвиток української культури.

Докладнішу інформацію про Благодійний Фонд «Розвиток України» можна знайти на веб-сайті фонду за адресою: www.fdu.org.ua

 

Глобальний договір

Логотип Глобального Договору ООНІніційований у 2000 р. Глобальний Договір ООН (The Global Compact) покликаний об'єднати зусилля бізнесу з діяльністю органів ООН, трудових, громадських організацій і державних органів, і спрямувати їх на підтримку й застосування десяти загальних принципів у сфері захисту прав людини, забезпечення стандартів роботи, охорони навколишнього середовища й боротьби з корупцією. Через організацію колективних зусиль Глобальний Договір прагне просувати здійснення десяти принципів корпоративної відповідальності компаніями в усьому світі й організовувати роботу з досягнення ширших цілей ООН. Сьогодні Глобальний Договір, у якому беруть участь більше 3100 компаній і сотні інших організацій із більш ніж 100 країн світу, є найбільшою у світі добровільною ініціативою в сфері корпоративної соціальної відповідальності.

У 2006 році компанія «Систем Кепітал Менеджмент», яка послідовно реалізує принцип соціальної відповідальності свого бізнесу, приєдналася до цієї глобальної ініціативи ООН у галузі КСВ. Представник компанії підписав ініційований ООН Глобальний Договір, що містить 10 основних принципів корпоративної соціальної відповідальності.

Докладнішу інформацію про Глобальний Договір можна знайти в Інтернеті за адресою: www.unglobalcompact.org

 

Донецька обласна рада

Герб Донецької областіДонецька обласна рада, як орган місцевого самоврядування, покликана забезпечувати соціально-економічний розвиток регіону. Джерелом добробуту регіону є бізнес, що створює робочі місця й наповнює бюджет. Співпраця влади й бізнесу - необхідна умова подальшого розвитку області й підвищення її інвестиційної привабливості. У травні 2005 р. намір співпрацювати був зафіксований у тристоронньому Меморандумі, укладеному Обласною Державною Адміністрацією, Обласною Радою й представниками ділових кіл. З боку бізнесу, меморандум підписав І.М.Прасолов, на той момент - Генеральний директор СКМ.

У 2006 р. Обласна Рада ініціювала створення робочої групи із соціальної відповідальності. Завдання групи - розробити регіональну політику в сфері соціальної відповідальності. Представники СКМ брали участь у всіх зустрічах, що передували створенню робочої групи, а також у розробці її технічного завдання. Група була створена в серпні 2007 року. Офіційний представник СКМ у робочій групі - Джок Мендоза-Вілсон, Директор СКМ із міжнародних зв'язків і відносин з інвесторами.

Докладнішу інформацію про Донецьку обласну раду можна знайти в Інтернеті за адресою: www.sovet.donbass.com

 

Європейський Фонд Освіти

ETF logoЄвропейський Фонд Освіти - агентство Європейської Комісії, розташоване в Туріні, Італія. Фонд був заснований на основі Регламенту Ради No. 1360 в 1990 р. з метою сприяння розвитку систем освіти і навчання в країнах-партнерах ЄС. Фонд приступив до виконання своїх обов'язків у 1994 році. На сьогоднішній день в ЄФО працює близько 100 співробітників, і його річний бюджет становить близько € 18 млн.

Завдання фонду - сприяти країнам-партнерам у створенні якісних систем освіти і навчання та впровадження їх на практиці. Працюючи від імені ЄС, фонд допомагає цим країнам розвивати професійні навички і знання їх населення, тим самим, сприяючи поліпшенню умов життя людей, виробленню у них активної громадянської позиції і вдосконаленню демократичних засад суспільства, побудованого на повазі прав людини і заохочення культурного різноманіття.

Компанія «Систем Кепітал Менеджмент» - партнер ЄФО у сфері корпоративної соціальної відповідальності. У 2011 році СКМ взяла участь у конференції «Навчання протягом усього життя в країнах Східної Європи», яка була ініційована ЄФО.

Докладнішу інформацію про Європейський Фонд Освіти можна знайти в Інтернеті за адресою: www.etf.europa.eu

 

Центр «Розвиток КСВ»

Логотип Центра Развитие КСОЦентр «Розвиток КСВ» - провідна експертна організація в Україні, що не тільки реалізує необхідні для українського бізнесу проекти, але й допомагає компаніям розробляти КСВ стратегії та готувати не фінансові звіти. З центром співпрацюють міжнародні експерти з 20 країн.

www.csr-ukraine.org

Останнє оновлення: 22.08.2013