Канал «Україна» – улюблений канал українців у 2018 році

Канал «Україна» – улюблений канал українців у 2018 році

08.01.2019
Медіа Група Україна

У 2018 році телеканал «Україна» – лідер телевізійного простору країни. За підсумками року канал отримав першість за всіма основними аудиторіями: 18-54, 18+, 4+ та 14-49 як у містах з населенням понад 50 тис. мешканців, так і по всій Україні. Порівняно з 2017-м роком, канал також наростив показники за всіма аудиторіями.

За аудиторією 18-54 (50 тис.+)* середня частка (shr, %) каналу «Україна» у 2018 році становила 11,63%, приріст – 9%, рейтинг (rat, %) – 1,5%. За аудиторією 18+ (50 тис.+)** : частка – 15,45%, приріст – 19%, рейтинг – 2,57%. За аудиторією 4+ (Вся Україна)*** : частка – 14,42%, приріст – 16%, рейтинг – 2,32% (детально дані за всіма аудиторіями у вкладенні).

 

«Вкрай відповідально другий рік поспіль бути першими в українському телепросторі. Для нас важливо, що в 2018-му ми не просто зберегли наше лідерство, а й суттєво наростили показники: наприклад, за комерційною аудиторією на 9%, а за аудиторією 18+ – на 19%. Канал однаково популярний по всій Україні: нас обирає і Київ, і Схід, і Захід. Секрет цього успіху – в постійній увазі до запитів наших глядачів та в системній роботі професіоналів, готових ці запити почути, зрозуміти й трансформувати в програмний продукт. Минулого року ми запустили багато абсолютно нових цікавих програм та масштабних шоу, водночас ми показали близько сотні прем’єр серіалів. Загалом, у програмній сітці каналу «Україна» фактично немає слотів, де б ми не були лідерами. У квітні ми створили Департамент розважальних програм, першими результатами його роботи стали наші успішні святкові шоу та концерти. Ми активно розвиваємо лінійку соціально значущих проектів таких, як «Головна тема», «Контролер», запустили публіцистичну програму журналістських розслідувань «Гучна справа». Ми розширили лінійку програм власного виробництва: в ефір вийшли проекти «Місія: краса», «Без паніки», серіал «Виходьте без дзвінка». Наші новини «Сьогодні» та оновлений інформаційно-аналітичний тижневик «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» є беззаперечними лідерами інформаційного мовлення за широкою аудиторією. У 2019-му році ми готуємо ще більше прем’єр. З найближчого – у січні виходить 95-серійна мелодрама за хорватським форматом «Таємниці». У першому півріччі плануємо запустити масштабне шоу за міжнародним форматом «The Brain», яке підкорило мільйони глядачів по всьому світу. Також у рік відбору на Євро-2020 «Україна» буде ексклюзивним транслятором матчів національної збірної з футболу», – розповіла керівник телеканалу «Україна» Вікторія Корогод.

Улюбленим каналом українців у 2018 році «Україну» зробили ранкові, денні та праймові проекти власного виробництва, гучні музичні шоу та концерти, кінопоказ вихідного дня, прем’єри серіалів, ексклюзивні футбольні трансляції, інформаційні та інформаційно-аналітичні програми, видовищні гумористичні програми, гостро соціальні проекти.


Всі новини