Компанія «Метінвест-Шиппінг» стала найкращим експедитором і морським агентом року

Компанія «Метінвест-Шиппінг» стала найкращим експедитором і морським агентом року

11.04.2019
Метінвест

Компанія «Метінвест-Шиппінг», логістичний підрозділ Групи Метінвест, зайняла перше місце відразу у двох номінаціях 12-го Національного морського рейтингу України за підсумками 2018 року. Рейтинг визначив переможців у 18 номінаціях, що представляють різні сегменти морської галузі України.

Згідно з рейтингом, «Метінвест-Шиппінг» зайняв перше місце в номінації «Експедитор року» за рекордну кількість експедируваних вантажів через морські порти і термінали країни. Компанія експедувала 25,37 млн тонн вантажів, що перевищує сумарний обсяг перевалки інших учасників першої п'ятірки.

Також «Метінвест-Шиппінг» зайняв перше місце в номінації «Морський агент» — за найбільшу кількість обслугованих самохідних судів в українських морських портах. Минулого року компанія обслугувала 761 судно.

«Метінвест-Шиппінг» — генеральний експедитор Групи Метінвест, найбільшого вантажовідправника в Україні. За підсумками минулого року на вантажі Групи припало близько 22% усіх відправок мережею «Укрзалізниці» і близько 19% перевалки в морських портах України.

Національний морський рейтинг України ініційовано журналом «Порти України» і інформаційно-аналітичним центром BlackSea Trans. Щорічний рейтинг проводиться за підтримки Міністерства інфраструктури України, асоціації «Укрпорт», Союзу портових операторів, Асоціації міжнародних експедиторів України, Асоціації морських агентів України, Міжнародної асоціації судновласників Чорноморсько-Азовського басейну (BINSA). Переможці більшості номінацій визначаються за результатами рейтингів, які складаються на підставі показників роботи підприємств.


Всі новини