Факт-листи

 SCM Компанія «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) - професійний інвестор, найбільша керівна компанія України, володіючий диверсифікованим портфелем бізнесів.
докладніше
SCM Advisors Компанія SCM Advisors (UK) Limited - виконує функції інвестиційного радника Групи за межами України, а також консультує Групу зі стратегії та інвестицій в окремих великих проектах і галузевих секторах.
докадніше
 metinvest Метінвест - найбільша вертикально-інтегрована гірничо-металургійна компанія України й один з провідних гравців у світовій металургійній галузі.
докладніше
 dtek ДТЕК - найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, до якої увійшли підприємства групи СКМ у сфері паливно-енергетичного комплексу.
докладніше
 fuib ПУМБ - універсальний банк національного масштабу, який вже протягом 20 років працює на українському фінансовому ринку.
докладніше
 aska ЗАТ «УАСК АСКА» — одна з найбільших страхових компаній України, яка посідає місце в першій десятці страхових компаній України на ринку загального класичного страхування.
докладніше
 Логотип АСКА-Жизнь
ЗАТ «УАСК «АСКА-Життя» — перша в Україні страхова компанія, що отримала ліцензію на страхування життя. «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» позиціонується на страховому ринку як лайф-компанія з широким спектром страхових послуг.
докладніше
Горные машины

Діяльність компанії Corum зосереджена на наданні високотехнологічних комплексних рішень, виробництві та сервісі обладнання в галузі видобутку, переробки і транспортування корисних копалин, а також будівництві шахт.
докладніше >
Укртелеком ПАТ «Укртелеком» - одна з провідних телекомунікаційних компаній України. Надає повний спектр сучасних послуг у всіх регіонах країни.
докладніше> 
 vega Телекомунікаційна група Vega - один з найбільших представників українського ринку фіксованого зв'язку, який входить в телекомунікаційний напрям групи СКМ.
докладніше
 esta Компанія ЕСТА Холдинг здійснює стратегічне управління активами Групи СКМ у сфері нерухомості, які об'єднані в групу ЕСТА.
докладніше
 Медіа-група Україна Медіа-група «Україна» — медіахолдинг, що об'єднує телевізійний та Інтернет-бізнес Групи СКМ.
докладніше
 ukraina Телеканал «Україна» - один з провідних національних телеканалів країни. Телеканал охоплює всі глядацькі групи. Мовлення - інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє, спортивне.
докладніше
 Телеканал Футбол Телеканали «Футбол 1» і «Футбол 2» - тематичні канали для широкої аудиторії вболівальників.
докладніше
лого oll.tv Компанія Digital Screens розвиває сервіс інтерактивного цифрового ТБ і VOD - OLL.TV
докладніше › 

Канал «НЛО ТV» - розважальний телеканал для молодої аудиторії
докладніше › 

ТОВ «Медіапартнерство» - власний сейлз -хаус медіа- холдингу «Медіа Група Україна». 
докладніше › 
 Телеканал Донбас «Донбас» — телебачення сходу України.
докладніше
 segodnya «Сьогодні Мультимедіа» - великий сучасний видавничий холдинг, який володіє власними друкарськими потужностями.
докладніше
 parallel Компанія «Паралель-М ЛТД»здійснює роздрібну та оптову торгівлю паливом, надає послуги зі зберігання і транспортування палива, дослідження нафтопродуктів у власній акредитованій лабораторії якості ПММ.
докладніше
 retail_brusnitsa Компанія «Український Ритейл» заснована у вересні 2006 року. Напрямок бізнесу - розвиток роздрібного бізнесу.
докладніше >
Лого Портінвест Портінвест - холдингова компанія, що управляє транспортним бізнесом групи СКМ.
докладніше ›
Логотип Лемтранс

Лемтранс - українська приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом.
докладніше ›

Трансінвест Трансинвест Холдинг - будівництво та ремонт залізничних колій.
докладніше ›
Логотип Harveast Holding

HarvEast Holding - керуюча компанія сільскогосподарського бізнесу групи СКМ
докладніше › 

 shakhtar ФК «Шахтар» (Донецьк) - один з провідних футбольних клубів України, багаторазовий володар золотих медалей чемпіонату України і Кубка України, постійний учасник європейських кубкових турнірів.
докладніше >
 donbass_arena «Донбас Арена» - перша у Східній Європі, спроектована і побудована відповідно до стандартів УЄФА для стадіонів категорії «Еліт».
докладніше >
Останнє оновлення: 14.02.2018