Група Метінвест інвестувала 6,5 млн грн у відкриття Multi-Hub «SPALAH»

Група Метінвест інвестувала 6,5 млн грн у відкриття Multi-Hub «SPALAH»

22.01.2019
Метінвест

У Маріуполі відкрився мультимедійний простір «SPALAH», він об'єднує любителів IT-технологій і шахів. Центр розташований в будівлі, де знаходиться міський шаховий клуб. На реконструкцію мультихаба Група Метінвест направила понад 6,5 млн грн.

Група Метінвест постійно фінансово бере участь в реалізації соціальних проектів Маріуполя. Про це першим гостям Multi-Hub «SPALAH» розповів директор з персоналу та адміністрації МК «Азовсталь» Костянтин Войцеховський. У числі таких потрібних маріупольцям проектів - центри надання послуг, школи, лікарні, інші об'єкти міської інфраструктури, інтелектуальні простори. Всього соціальні інвестиції Компанії в 2018 році для Маріуполя склали 150 млн грн.

«Відкриття IT-Hub - це ще один етап співпраці Групи Метінвест з містом. Ми хочемо, щоб Маріуполь змінювався - ставав європейським містом, яскравим і цікавим для своїх жителів. Такі можливості в IТ залучать молодь і з інших міст, а це нові можливості для потенціалу міста», - зазначив директор з персоналу та адміністрації МК «Азовсталь» Костянтин Войцеховський.

Загальна вартість реконструкції шахового клубу склала 10,5 млн грн. З них містом інвестовано 4 млн грн. Комп'ютерне обладнання, меблі та екрани надані, в рамках співпраці, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

У будівлі змонтовано і залито перекриття другого поверху з новими сходами. Замінено інженерні мережі та вікна. Встановлено систему кондиціонування і відеоспостереження. Виконано поточний ремонт покрівлі. На першому поверсі діє освітній хаб, оновлений шаховий клуб і кафетерій. На другому - лекторій для тренінгів, майстер-класів та інших освітніх заходів.

«Ми даємо нові можливості розвитку молоді і зберігаємо хорошу шахову школу. Впроваджувати такі успішні проекти допомагають наші надійні партнери - Група Метінвест і USAID. Це один із прикладів того, як ми спільними зусиллями змінюємо Маріуполь на краще. Відкриття IT-кластеру дозволить не тільки утримати фахівців в сфері інформаційних технологій в місті, а й стане важливим елементом в процесі диверсифікації економіки», - підкреслив мер Маріуполя Вадим Бойченко.


Всі новини