Метінвест направив 23 млн гривень на поліпшення робочого побуту співробітників ММК ім. Ілліча

Метінвест направив 23 млн гривень на поліпшення робочого побуту співробітників ММК ім. Ілліча

11.01.2019
Метінвест

У 2018 році для співробітників ММКИ капітально відремонтували санітарно-побутові приміщення і встановили сучасні зупинки.

У Маріуполі до новорічних свят металурги отримали сучасні зупинки, оновлені лазні в трубоелектрозварювальному цеху і управлінні випробувань ММК імені Ілліча.

Нові лазні, капітальний ремонт, заміна всіх комунікацій і системи вентиляції - за програмою «Робочий побут» завершена реконструкція санітарно-побутових приміщень трубоелектрозварювального цеху і експрес-лабораторії управління випробувань. Для співробітників тут з'явилися всі необхідні умови, щоб комфортно завершити зміну і відправитися додому в гарному настрої. Вартість ремонтних робіт - понад 7 млн ​​гривень.

А для комфортної дороги додому на території металургійного комбінату встановлено 26 нових павільйонів. Кожен вміщує до 18 осіб. У конструкції зупинок використано гартоване скло, яке зберігає тепло і захищає від вітру. Вартість проекту - 2,7 млн ​​гривень.

Загальна вартість ремонтних робіт - близько 10 млн гривень. Це лише частина проектів, реалізованих в цьому році.

«У 2018 року ми направили близько 23 млн гривень на реалізацію програми« Робочий побут». У майбутньому році ми продовжимо вдосконалювати робочий простір, щоб наші люди були в комфортних і затишних умовах - від прохідних на початку зміни до її закінчення і по дорозі додому », - уточнив генеральний директор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко.

У 2020 році на території металургійного комбінату додатково з'являться smart-зупинки. Тут співробітники зможуть не тільки дочекатися транспорт, а ще й зарядити гаджети.


Всі новини