Авдіївський коксохім призначив школярам міста іменні стипендії

Авдіївський коксохім призначив школярам міста іменні стипендії

11.02.2019
Метінвест

За підсумками першого семестру 56 школярів Авдіївки отримають стипендії від генерального директора АКХЗ Муси Магомедова за свої успіхи.

У програмі «Шкільні стипендії» беруть участь майже 900 учнів 5-11 класів. Проект відмінно показав себе в минулому навчальному році та знайшов продовження в цьому. Стипендії в 500-1200 грн дають за найвищі бали в навчанні і перемоги в олімпіадах.

Грошове заохочення видається два рази в рік після закінчення семестру і стало хорошим стимулом для школярів. Відмінників і активістів стало більше.

Тетяна Емельченко, вчитель математики:

- Мої учні і в 6, і в 8 класах з появою цієї програми стали більше приділяти часу навчанню. Навіть ті, хто ще не досяг відмінних результатів, прагнуть підтягти знання і потрапити в число щасливчиків, які стали заробляти вже в школі.

Довгостроковий проект залишається для школярів міста хорошим стимулом працювати над своїм розвитком, вчитися на відмінно і домагатися високих результатів.

Вікторія Шляхова, директор ЗОШ №6:

- Шкільні стипендії як і раніше залишаються актуальними для учнів нашої школи. Діти, які відносяться до цієї програми серйозно, намагаються тримати високу планку в навчанні. А грошова винагорода, нехай і не дуже велика за нинішніми мірками, це відмінний стимул не звертати з дороги знань.

Шкільні стипендії - далеко не єдина допомога коксохіму освіті Авдіївки. За минулий рік АКХЗ направив на розвиток шкіл та дитячих садків міста понад 6 млн грн.


Всі новини