Шахтар відкрив спортзал у Красногорівці

Шахтар відкрив спортзал у Красногорівці

08.05.2019
ФК "Шахтар"

Зал, де постійно тренуються діти, було пошкоджено внаслідок бойових дій. Із пропозицією допомогти виступили футболісти «Шахтаря», виділивши на ремонт об’єкта понад 2 мільйони гривень. Роботи тривали два з половиною місяці. Протягом цього часу демонтовано пошкоджені конструкції, встановлено нові віконні рами й склопакети з полікарбонату, здійснено реконструкцію фасаду та оздоблювальні роботи всередині комплексу.

– Щиро дякуємо футболістам і керівництву клубу за допомогу людям, які живуть на лінії зіткнення. Цей зал для Красногорівки як другий дім. У нас спортивне місто, однак виконати такий дорогий ремонт ми не могли. А результат ви бачите: мешканці прийшли порадіти тому, що спорткомплекс живе, – говорить волонтер Андрій Шапочка. – Раніше «Шахтар» подарував дітям м’ячі, спортивну форму та інвентар. Переконаний, вони займатимуться тут з іще більшим ентузіазмом і відповідальністю. Уже сьогодні в нас заплановано ігри. Від понеділка продовжують роботу секції футболу, волейболу, настільного тенісу, гімнастики й боксу.

У відкритті спорткомплексу після ремонту взяли участь представники ФК «Шахтар», благодійної організації Shakhtar Social, заступник голови Мар’їнського району Володимир Шехірев. Між командами Красногорівки та Мар’їнки було проведено виставковий матч, де символічного першого удару по м’ячу завдала наймолодша спортсменка.

– Для нас головне, щоб діти мали змогу грати у футбол, – зазначає директор Shakhtar Social Інна Хмизова. – У межах нашого основного проекту «Давай, грай!» ми ділимося своїми знаннями й досвідом, відкриваємо майданчики, запрошуємо та навчаємо тренерів, забезпечуємо дітей усім необхідним для тренувань. «Шахтар» – великий клуб. Що це означає сьогодні? Не лише бути чемпіонами, а й давати користь суспільству, в якому ми живемо. У цьому наша соціальна відповідальність. Єдиний зал, де мешканці Красногорівки можуть займатися різними видами спорту, раніше був у плачевному стані, однак тепер виглядає інакше. Ми і далі підтримуватимемо людей. Поруч розташований майданчик нашого проекту «Давай, грай!»: діти регулярно тренуються, а ми контролюємо цей процес і завжди намагаємось допомагати.

В урочистому заході взяли участь 80 дітей, більшість з яких постійно відвідують зал. Тренування в Красногорівці не припинялися.

– Я займаюсь футболом майже три роки. Колись прийшла подивитися, як грають хлопчики, і стала тренуватись сама, – розповідає Марія Желновацька. – Навіть узимку, хоч було й прохолодно, але однаково добре. Приходили, перед тренуванням прибирали сніг, а потім починали грати. Проте зараз набагато краще – дуже подобається, краса! Буде значно тепліше й зручніше.

Поділилась своїми враженнями також мати одного з юних спортсменів Олена:

– Мій син Матвій грає у футбол від лютого. Коли пішов запис дітей від чотирьох років, ми прийшли на перше ж тренування. Було холодно, але в нас хлопець гарячий, йому все подобається – мріє бути футболістом. Порівняно з тим, як зал виглядав раніше, це небо і земля. Просто супер, ми навіть не очікували такого результату! Я радію, що дитина може займатися тим, що їй до душі, розвиватись у спортивному напрямку. Ще ми самі в шкільні роки займалися тут: хтось легкою атлетикою, хтось футболом, а хтось шахами. Цей зал – гордість нашого міста.

Загалом у спорткомплексі «Ювілейний» тренуватимуться близько 100 дітей.


Всі новини