Студентам

Наталя Ємченко, Директор зі зв'язків з громадськістю й комунікацій СКМ, проводить майстер-клас для студентів в рамках проекту FormulaS

Будучи одним з найбільших роботодавців країни, ми розуміємо, що успіх бізнесу безпосередньо залежить від кваліфікованих і професійних кадрів. Ми переконані, що конструктивний діалог і співпраця роботодавців і ВНЗ є запорукою якісної підготовки майбутніх кадрів для реального сектора економіки.

Компанія СКМ розробила й на постійній основі реалізує соціальну програму «Сучасна освіта», в основі якої лежать конкретні кроки, націлені на підвищення рівня відповідності якості освіти випускників українських ВНЗ потребам реального сектора економіки.

Підприємства Групи СКМ активно співпрацюють з профільними ВНЗ, що готують фахівців для відповідних секторів економіки.

ДТЕК , що об'єднує енергетичні активи Групи СКМ, підписав договір про довгострокову співпрацю з провідними технічними університетами країни — Донецьким національним технічним університетом та Національним гірничим університетом (м. Дніпропетровськ). Тепер ці ВНЗ можуть коригувати й актуалізувати навчальні плани для енергетичних і гірничих спеціальностей, враховуючи розвиток сучасних технологій і реалії розвитку галузі. ДТЕК, у свою чергу, братиме студентів на практику, а найкращих — на постійну роботу.

Металургійний комбінат «Азовсталь», що входить до Групи Метінвест, розвиває освітній проект «Школа-ВНЗ-комбінат». Випускники Приазовського державного технічного університету, Маріупольського механіко-металургійного технікуму і Маріупольського професійного металургійного ліцею щорічно проходять додаткове навчання з подальшим працевлаштуванням на «Азовсталі».

Останнє оновлення: 30.05.2011