Розвиток

СКМ прагне відповідати найвищим стандартам у всіх сферах своєї діяльності. Компанія докладає всіх зусиль для того, щоб зберігати провідні позиції в українському бізнесі й бути авторитетним членом міжнародного бізнес-співтовариства. Ми розуміємо, що розвиток наших співробітників, реалізація унікальних індивідуальних здібностей кожної людини і є тією рушійною силою, яка дозволяє нам упевнено йти цим шляхом. Саме тому навчання і підвищення рівня професіоналізму персоналу є одним з пріоритетних напрямків розвитку Керуючої компанії АТ «СКМ» і всіх активів Групи СКМ.

Ми зацікавлені у розвитку всіх членів нашої команди. Тому, організовуючи навчальні заходи, ми обов'язково враховуємо індивідуальні цілі, що стоять перед співробітником, а також ті знання, які необхідно отримати працівникові для їх досягнення.

Компанія пропонує численні можливості та перспективи професійного розвитку, серед яких співробітники можуть вибрати найбільш ефективні для себе:

При плануванні свого навчання і подальшого розвитку кожен співробітник завжди може розраховувати на допомогу і сприяння безпосереднього керівника і Департаменту з персоналу.

Професійний розвиток персоналу не обмежується тільки навчанням. Плануючи майбутнє Компанії, ми, насамперед, замислюємося про наших співробітників, які зможуть привести її до наміченої мети. Для цього в СКМ розроблена й успішно функціонує програма розвитку кадрового резерву. Зайняти місце в кадровому резерві може кожен співробітник, який досяг високих результатів у межах своєї діяльності, має потенціал подальшого зростання і безперервно підвищує рівень свого професіоналізму.

Ми щиро віримо, що інвестуючи в розвиток наших співробітників, ми інвестуємо в наше зростання і процвітання.

Останнє оновлення: 28.03.2017