Кар'єра в СКМ

СКМ — відповідальна компанія, що забезпечує гідні умови праці, включно з рівнем заробітної плати та її своєчасною виплатою відповідно до чинного законодавства України.

Підприємства Групи СКМ прагнуть створювати зручні та безпечні робочі місця для своїх співробітників і формувати таку корпоративну культуру, в якій працівники можуть ефективно застосовувати і розвивати свій талант і професійні навички. Підприємства Групи СКМ також дотримуються найвищіх стандартів в сфері охорони праці та техніки безпеки і застосовують об'єктивні і справедливі методи в оцінюванні праці всіх співробітників, включно з оцінюванням їхнього внеску в загальний успіх бізнесу.

Крім цього, СКМ здійснює значні інвестиції в розвиток персоналу своїх компаній, включно з навчанням, розвитком і підготовкою. Це дозволяє всім співробітникам повною мірою використовувати і розвивати свій професійний потенціал.

За результатами дослідження «Найшанованіші роботодавці України – 2010», організаторами якого виступили компанії Reputation Capital і HeadHunter, Компанія СКМ посіла перше місце в рейтингу найбільш поважаних українських роботодавців.

Останнє оновлення: 30.05.2011