Укртелеком

Юрій Курмаз, Директор ПАТ «Укртелеком»

На моє глибоке переконання, «Укртелеком» зараз перебуває на найбільш відповідальному етапі свого розвитку — на етапі трансформації бізнесу, що дозволить нам істотно підвищити його операційну ефективність. Наша мета — стати сучасним, клієнто-орієнтованим, високотехнологічним та інноваційним телеком-оператором — лідером вітчизняного ринку телекомунікацій та інформаційних технологій. Для цього ми маємо все необхідне: сформовано сильну та професійну управлінську команду, розроблено чітку довгострокову стратегію розвитку компанії, впроваджується ефективна програма модернізації бізнесових процесів, технологічної інфраструктури. І найголовніше — у нас є наші високопрофесійні та віддані компанії співробітники, а також — наші користувачі, які гідні нових стандартів обслуговування та сучасних телеком-сервісів.

ПАТ «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. Компанія є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

У 2015 році Укртелеком  розпочав масштабну стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі за підтримки Huawei та China Development Bank.

Це дозволить Укртелекому надавати абонентам більш швидкий доступ до інтернету за існуючою ADSL-технологією - до 20 Мбіт/с, або доступ на швидкості до 50 Мбіт/с по VDSL та до 1 Гбіт/с по FTTH/GPON.Модернізацій охопить територію, на якій знаходиться 3.3 млн. домогосподарств – це майже чверть з усіх домогосподарств країни, та 1,7 млн абонентів. Проект модернізації у найбільших містах торкнеться до 30% абонбази, але нова операційна модель позитивно вплине на всю мережу.

Сьогодні сильні позиції національний оператор має на ринку послуг доступу до мережі Інтернет та фіксованої телефонії. Укртелеком має у своєму розпорядженні потужну і розгалужену транспортну мережу з високим ступенем надійності та резервування, яка є основою телекомунікаційної інфраструктури країни і дозволяє надавати традиційні та інноваційні послуги в усіх регіонах України.

Компанія пропонує своїм клієнтам практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг, такі як:

ПАТ «Укртелеком» увійшло до складу групи СКМ 4 жовтня 2013 року.

Останнє оновлення: 12.10.2016