Vega

Мурат Чинар, генеральний директор телекомунікаційної групи Vega

«Ключова мета телекомунікаційної групи полягає у забезпеченні жителів України якісними телекомунікаційними послугами. Сьогодні компанія проходить важливий етап глибокої трансформації, підвищення ефективності і прибутковості. З одного боку, ми працюємо над розвитком бізнесу як шляхом органічного зростання, так і за допомогою злиття і поглинань телеком провайдерів. Паралельно оператор зосереджений на розробці цікавих пропозицій, які підвищують цінність сервісів Vega для клієнтів, взаємодії з користувачами і створенням довгострокових взаємовигідних відносин з абонентами».

Телекомунікаційна група Vega - один з найбільших представників українського ринку фіксованого зв'язку, який входить в телекомунікаційний напрям групи СКМ. Vega займає провідні позиції на ринку України в сегменті надання послуг фіксованого телефонного зв'язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет та передачі даних.

Vega з'явилася на ринку телекомунікацій України 15 жовтня 2008 року в результаті ребрендингу групи компаній «Фарлеп-Оптима», що складалася з найбільших телекомунікаційних груп України «Фарлеп» і «Оптима Телеком», а так само компаній «Укомлайн», «ЦСС», IP Telecom , «Матриця», «Вілком» і багатьох інших.

Телекомунікаційна група Vega має повний набір ліцензій на надання послуг фіксованого зв'язку на всій території України: місцевої, міжміської і міжнародної телефонії, а також право здавати в оренду канали зв'язку.

Конкурентні переваги групи Vega:

Оперативний менеджмент телекомунікаційної групи Vega здійснює компанія ПрАТ "Фарлеп-Інвест".

Останнє оновлення: 05.06.2015