Роздрібна торгівля

Компанія «Український Рітейл» була заснована 13 вересня 2006 року і здійснює розвиток торговельної мережі «Брусничка». Магазини мережі працюють у форматі «магазин біля дому» площею 300-400 м2 з асортиментом близько 5 тисяч позицій. Географія присутності магазинів — схід та центр України.

У вересні 2011 року Компанія представила нову концепцію магазинів — фрешмаркет. Основа фрешмаркету — це завжди свіжі та якісні продукти  від перевірених постачальників за доступними цінами. Асортимент магазинів представлений розширеною фреш-групою: м'ясні й молочні продукти, хлібобулочні вироби, свіжі овочі та фрукти. Особливістю «Бруснички» є також власна випічка хлібобулочних виробів безпосередньо в торговому залі магазину. 

За результатами 2017 року компанія зайняла 7 місце серед українських торгових мереж за кількістю магазинів та 11 місце за обсягом? товарообігу. Станом на 31.10.2018 року мережа фрешмаркетів «Брусничка» налічує понад 100 магазинів в Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій та Полтавській областях.  

Центральний офіс Компанії «Український Рітейл» розташований в м. Дніпро. Загальна чисельність співробітників компанії - понад 2 600 чоловік.

Останнє оновлення: 01.11.2018