ГМК

Юрій Риженков, Генеральний директор ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ»

«Незважаючи на несприятливу зовнішню кон'юнктуру і військовий конфлікт на cході України, Метінвест не зрадив своїм принципам роботи. Зберігаючи підприємства, ми забезпечуємо робочі місця, продовжуємо реалізацію соціальних програм і допомагаємо співробітникам і мирним жителям у відновленні міст. Компанія також продовжує модернізувати виробництво. Ми віримо, що військові дії на Донбасі рано чи пізно припиняться. Ми повернемося до звичного життя — мирного і спокійного. Процвітаючі міста, завантажені на повну потужність підприємства і стабільна робота — тільки таке майбутнє бачить для себе наша Компанія. Метінвест має намір щоб там не було досягти своєї мети — побудувати найсучасніше, високоефективне і екологічно чисте виробництво в Україні».

Метінвест – Метінвест – міжнародна вертикально-інтегрована гірничо-металургійна компанія. Групою Метінвест керує компанія ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», створена СКМ у 2006 році.

Підприємства галузевого холдингу Метінвест мають вигідне географічне розташування: конкурентні переваги забезпечуються близькістю сировинної бази, низькою вартістю ресурсів і зручним розташуванням відносно цільових ринків.

Вертикальна інтеграція дозволяє управляти всім виробничим ланцюжком від видобутку сировини до роздрібного продажу металопрокату і приймати рішення, оптимальні для всієї Групи, а не окремих підприємств.

Метінвест має власну збутову і сервісну інфраструктуру з мережею представництв у всьому світі й постачає продукцію до понад 100 країн.

Стратегічні цілі Групи Метінвест:

Для досягнення цих цілей Метінвест інвестує в розвиток наявних підприємств, реалізує програми операційних поліпшень, дотримується стратегії подальшої вертикальної інтеграції.

За 6 місяців, що завершилися 30 червня 2017 року, виручка Групи склала US $ 3,9 млрд, а рентабельність за показником EBITDA - 21%.

Останнє оновлення: 17.04.2018

Річний звіт Метінвест - 2016

Річний звіт Метінвест - 2016
pdf (4.8 МБ) pdf Англійською мовою