Машинобудування

Михайло Потапов, в.о. генерального директора Corum Group

«Основним пріоритетом нашої роботи є забезпечення потреб в гірничо-шахтному обладнанні наших ключових клієнтів, а це компанії з України, країн ближнього зарубіжжя та Європи, а також вугільного блоку ДТЕК Енерго і Метінвесту. Ми маємо намір зберегти і посилити наші позиції на ринках присутності, залишаючись конкурентоспроможними за основними критеріями – ціна-терміни-якість».

Corum Group об'єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), а саме: підприємства в Харкові, Дружківці і Кам'янськ-Шахтинському, «Корум Шахтспецбуд», сервісні компанії Corum Source і Corum Repair, а також торгові компанії і представництва в Україні, Росії, Казахстані, В'єтнамі, Польщі.

Corum Group є одним з найбільших постачальників комплексних рішень і обладнання в галузі гірничого видобутку. Орієнтуючись на сучасні світові бізнес-моделі, компанія пропонує своїм клієнтам ефективні та безпечні комплексні рішення на шляху від розробки технологій до виробництва і сервісу устаткування:

Компанія Corum реалізує широкий спектр послуг з будівництва, оснащення та ремонту вертикальних стволів і підземних капітальних гірничих виробок шахт і копалень. У 2017 році компанія завершила будівництво двох стовбурів вугільної шахти Nui Beo у В'єтнамі, що належить найбільшій гірничодобувній корпорації країни - Vinacomin.

Техніка компанії використовується для видобутку кам'яного вугілля, залізної і нікелевої руди, калійних солей, цинку, алмазів та інших твердих корисних копалин.

Ключові клієнти компанії - 14 найбільших видобувних холдингів, активи яких налічують 150 шахт і кар'єрів. Техніка Corum працює на гірничодобувних підприємствах в 15 країнах світу, в числі яких - Україна, Росія, Білорусь, Казахстан, Польща, В'єтнам.

З 2017 року Corum Group входить до складу енергетичного холдингу ДТЕК Енерго.

Останнє оновлення: 03.07.2018