Банківський сектор

Сергій Черненко, голова Правління ПУМБ

«Незважаючи на складну економічну ситуацію, бізнес-модель ПУМБ залишається ефективною і прибутковою за підсумками року.

У 2015 році нашим фокусом була, в першу чергу, робота з існуючими клієнтами,  малим бізнесом і споживче кредитування. Ми продовжуємо співпрацю з тими клієнтами, які добре показали себе під час кризи. Поки ми не входимо в інвестиції – час інвестиційних проектів ще не настав. Однак ми продовжуємо надавати підтримку їх поточним фінансовим потребам».

До групи СКМ входить банк - Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) входить до групи найбільших банків України і є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк заснований в 1991 році. Головний акціонер банку – ТОВ «СКМ Фінанс» (92,24% акціонерного капіталу). Всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ нараховує біля 155 отделений, банк обслуговує 2,7 млн приватних та більше 40 тисяч корпоративних клієнтів. ПУМБ є учасником об’єднаної банкоматної мережі «Радіус», яка разом із банками-партнерами нараховує 2 600 банкоматів по всій Україні.

ПУМБ прагне стати Банком Першого Вибору: фінансовим радником і помічником, розуміючим потреби і завдання клієнтів, передбачати їх очікування і потреби, і пропонують ефективні рішення.

Станом на 1 липня 2016 року ПУМБ займає серед українських банків:

27 жовтня 2014 року загальними зборами акціонерів ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» та АТ «Банк Ренесанс Капітал» прийнято рішення про реорганізацію АТ «Банк Ренесанс Капітал» шляхом приєднання до ПАТ «ПУМБ». 16 березня 2015 року був завершений етап юридичного злиття банків: ПУМБ став правонаступником усіх прав та зобов’язань Банку Ренесанс Капітал, банки об’єднали баланси. У вересні 2015 року завершено операційне злиття – об’єднання мережі відділень, продуктового ряду та сервісів обох банків.

Останнє оновлення: 19.06.2018