Автозаправки

Христо Іванчев, Генеральний директор компанії «Паралель»

Моє завдання, як керівника, - зберегти та примножити досягнення компанії «Параллель» у всіх сферах її діяльності. Ефективне об'єднання накопичених знань і досвіду з новими ідеями і підходами дозволить нам продовжити стабільний розвиток.

Бізнес групи СКМ у сфері торгівлі нафтопродуктами представлений компанією «Параллель».

ТОВ «Паралель-М ЛТД» - регіональний паливний оператор. Паливо компанії «Паралель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольною Україні території Донецької і Луганської області.

Компанія «Паралель-М ЛТД» реалізує бензини, дизельне паливо і газ, а через мережу міні-маркетів при АЗК під власним брендом ZZZIP !! (44 міні-маркета) - супутні товари, продукти харчування. Компанія надає послуги миття легкових автомобілів (4 портальних мийки під брендом ZZZIP !!). Також «Параллель» активно розвиває оптову торгівлю паливом (великий і дрібний опт), корпоративними клієнтами компанії є більше 3000 підприємств і організацій. Компанія використовує нафтобази в м. Слов'янськ Донецької області, м. Дніпро Дніпропетровської області і в м. Запоріжжя Запорізької області, має власний парк сучасних бензовозів і газовозів.

Перед компанією поставлена ​​мета - стати розвиненою національною мережею сучасних автозаправних комплексів з повним спектром якісних послуг для автомобілістів шляхом планомірного і послідовного розширення мережі фірмових АЗС і АЗК, посилення позицій брендів на вітчизняному ринку. Також компанія має намір увійти в топ-3 компаній, що реалізують в Україні нафтопродукти великим оптом.

Останнє оновлення: 22.08.2018