Енергетика

Максим Тімченко, Генеральний директор ДТЕК

«Ми вважаємо, що з часом наш бізнес на рівних конкуруватиме з провідними європейськими енергетичними компаніями, і його ефективний розвиток стане запорукою енергетичної безпеки країни. Наша впевненість ґрунтується не на простих амбіціях, а на розрахунках і глибокому аналізі реалій і перспектив паливно-енергетичного комплексу України, ближнього і далекого зарубіжжя.»

ДТЕК - стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. Осіб. Генеральний директор ДТЕК - Максим Тимченко. Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. У кожному напрямку бізнесу виробничі підприємства об'єднані в операційні холдинги, в яких створені компанії, що управляють повсякденною діяльністю.

Компанія є найбільшим національним інвестором. Єврооблігації ДТЕК включені в лістинг Ірландської фондової біржи.

ДТЕК - один з кращих роботодавців України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

ДТЕК дотримується принципів сталого соціального розвитку і є учасником Глобального договору ООН. Побудова довірчих відносин з суспільством - необхідна умова діяльності компанії, яка вибудовується через системне соціальне партнерство з органами місцевого самоврядування та мешканцями. Внесок компанії в розвиток корпоративної соціальної відповідальності високо оцінюється - ДТЕК займає топ-позиції в Індексі прозорості та КСВ починаючи з 2012 року.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік:

Останнє оновлення: 18.09.2018

Інтегрований звіт ДТЕК - 2017

Інтегрований звіт ДТЕК - 2017
pdf (10.9 МБ) pdf Завантажити