Енергетика

Максим Тімченко, Генеральний директор ДТЕК

«Ми вважаємо, що з часом наш бізнес на рівних конкуруватиме з провідними європейськими енергетичними компаніями, і його ефективний розвиток стане запорукою енергетичної безпеки країни. Наша впевненість ґрунтується не на простих амбіціях, а на розрахунках і глибокому аналізі реалій і перспектив паливно-енергетичного комплексу України, ближнього і далекого зарубіжжя.»

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. Підприємства Групи ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло- та електроенергію кінцевим споживачам, надають енергосервісні послуги. У кожному з напрямків бізнесу створені операційні компанії, які здійснюють безпосереднє управління виробничими підприємствами.

Компанія є найбільшим національним інвестором. Єврооблігації ДТЕК включені до лістингу Ірландської фондової біржі.

На підприємствах Групи ДТЕК працюють 75 тис. осіб. ДТЕК – один з найкращих роботодавців України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

ДТЕК дотримується принципів сталого соціального розвитку та є учасником Глобального договору ООН. Побудова довірчих відносин з суспільством – необхідна умова діяльності компанії, яка здійснюється через системне соціальне партнерство з органами місцевого самоврядування та мешканцями. Партнерство спрямоване на те, щоб населені пункти, де працюють підприємства компанії, стали комфортними для життя. Внесок компанії у розвиток корпоративної соціальної відповідальності в України отримав високу оцінку – ДТЕК займає топ-позиції в Індексі прозорості та КСВ.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік:

Останнє оновлення: 17.04.2018

Інтегрований звіт ДТЕК - 2016 (російською мовою)

Інтегрований звіт ДТЕК - 2016 (російською мовою)
pdf (16.2 МБ) pdf Завантажити