Інвестиційний бізнес

Андрій Горохов, Генеральний директор UMG

«UMG постійно шукає нові можливості для розвитку традиційних напрямків бізнесу і запуску нових перспективних проектів.

Завдяки збалансованій стратегії і професійній команді наша компанія забезпечує партнерів в 30 країнах світу якісною, а також екологічно чистою сировиною.

У найближчі п'ять років ми маємо намір не тільки підвищити ефективність бізнесів, що діють, а й запустити мінімум п'ять нових напрямків. Ми впевнені, що злагоджена робота команди всієї компанії дозволить реалізувати наші амбітні плани».

UMG INVESTMENTS заснована 2006 року фінансово-промисловою групою «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ). Наш інвестиційний фокус — видобування корисних копалин, переробка промислових відходів і трейдинг сировинними товарами, зокрема сільськогосподарськими культурами.

У портфелі UMG INVESTMENTS — три напрями бізнесу:

UMG INVESTMENTS активно вивчає нові можливості щодо запуску проектів з нуля, а також шляхом M&A. Компанія об’єднує передовий досвід і локальну галузеву експертизу для реалізації інвестиційних можливостей в Україні.

Стратегія UMG INVESTMENTS спрямована на підвищення прибутковості інвестованого капіталу через пошук, придбання і керування сировинними активами в Україні. Компанія інвестує з підходом hands-on, активно долучаючись до операційного керування портфельними бізнесами. Інвестиційна компанія надає підтримку портфельним бізнесам завдяки великій комерційній і виробничій експертизі.

ІНВЕСТИЦІЙНІ КРИТЕРІЇ

КОНСОЛІДОВАНІ ПОКАЗНИКИ ІНВЕСТКОМПАНІЇ У 2016 РОЦІ

Останнє оновлення: 14.02.2018