Стратегія

СКМ найбільша українська багатогалузева група. До складу Групи СКМ входять підприємства гірничо-металургійного, енергетичного, машинобудівного, транспортного, сільськогосподарського, телекомунікаційного, медіа-, фінансового та інших секторів економіки.

Ми прагнемо підвищувати вартість бізнесу, в тому числі за рахунок модернізації промислових підприємств, лідирувати на ринках присутності, збільшувати внесок СКМ у розвиток України шляхом здійснення інвестицій, організації прозорих закупівель, сплати податків і підвищення оплати праці на підприємствах Групи.

Стратегія Групи СКМ спрямована на впровадження ефективної та прозорої корпоративної структури й управління, підвищення стійкості вертикально інтегрованих галузевих холдингів.

Постійне прагнення підприємств Групи СКМ до підвищення ефективності бізнесу, до відповідності найвищим світовим стандартам його ведення дозволяють нам бути лідером українського бізнесу, знову і знову досягати поставлених цілей.

У 2014 році на Донбасі - ключовому для Групи регіоні - почалися військові дії, які, на жаль, тривають по сьогоднішній день.

Будучи найбільшим бізнесом країни, своє основне завдання СКМ зараз бачить у збереженні економіки країни, розвитку її потенціалу.

Підприємства Групи в цей складний час працюють 24 години на добу і 7 днів на тиждень, щоб забезпечити безперебійну життєдіяльність, забезпечити роботу і зарплату близько 300 000 співробітників Групи.

Ми впевнені, що підприємства СКМ, багато з яких є містоутворюючими, повинні продовжувати працювати. Зберегти підприємства, їх виробничий потенціал - значить зберегти робочі місця для сотень тисяч людей.