Корпоративний центр СКМ

Корпоративний центр Групи СКМ складається з компаній:

У корпоративному центрі розробляється стратегія розвитку всієї Групи, приймаються ключові інвестиційні та управлінські рішення, затверджуються кандидати на топ-вакансії.

Компанія «Систем Кепітал Менеджмент» (АТ «СКМ»). На 100% входить до Групи СКМ. Була заснована в 2000 році в місті Донецьк (Україна).

Створення компанії стало початком формування Групи СКМ. На початковому етапі бізнес СКМ був сукупністю окремих активів, кожним з яких керувала безпосередньо компанія «Систем Кепітал Менеджмент». Така корпоративна структура була малоефективною, тому в 2006 році було прийнято рішення реструктурувати бізнес відповідно до міжнародних стандартів корпоративного управління.

Компанія SCM Holdings Limited на 100% входить до Групи СКМ. SCM Holdings Limited на 100% володіє компанією SCM Ltd (Кіпр).

Компанія SCM (System Capital Management) Limited на 100% входить до Групи СКМ.

SCM Limited є прямим власником пакетів акцій в більш ніж 40 компаніях, що входять до Групи СКМ.

Компанія SCM Advisors (UK) Limited – дочірня компанія СКМ у Лондоні. Основні завдання компанії SCM Advisors (UK) Limited – пошук нових інвестиційних можливостей за межами України і розвиток ділових зв’язків з представниками міжнародного інвестиційного співтовариства з метою забезпечення стійкого зростання бізнесу Групи СКМ як за кордоном, так і в Україні. SCM Advisors (UK) Limited також надає СКМ консультації з питань стратегії та інвестицій в окремих секторах бізнесу, включаючи фінансові послуги, телекомунікації та медіа.

Кінцевий бенефіціар Групи СКМ – Рінат Ахметов.

Останнє оновлення: 01.09.2016