ВІтаємо на медіа-порталі SCM

SCM - це міжнародний бренд, представлений в 7 країнах Європи і Північної Америки. Компанії і підприємства, що відносяться до SCM, працюють в ГМК, ПЕК, телекомунікації, фінансовому секторі, медіа-бізнесі, транспорті, сільському господарстві та інших сферах.

Тут, на сайті SCM, ми розповідаємо про основні бізнес-події, про корпоративну соціальну відповідальность та сталий розвиток, а також кар'єрні можливості в бізнесах SCM.

Бізнеси SCM

У портфель SCM входять більше 500 компаній і підприємств, на яких працюють близько 200 тисяч осіб.

Ключові бізнеси SCM:

 

Список основних активів SCM

До списка

Керівництво

Джок Мендоза-Вілсон
Джок Мендоза-Вілсон
Відносини з інвесторами
Наталя Ємченко
Наталя Ємченко
Зв’язки з громадськістю та комунікації
Ярослав Сімонов
Ярослав Сімонов
Правове Забезпечення
Марта Моонен
Марта Моонен
Управління персоналом
Олег Попов
Олег Попов
Загальне керівництво
Маргарита Поважна
Маргарита Поважна
Фінанси
Сергій Зузак
Сергій Зузак
Інвестиції
Роман Бугайов
Роман Бугайов
Корпоративні права й управління закордонними активами

ТАК МИ ПРАЦЮЄМО

Наші головні цінності – це чесність і порядність. Саме вони – основа наших взаємин один з одним і відносин із партнерами. Саме на них базується наша репутація – запорука ефективного розвитку і зростання СКМ.

Ми виклали на папері стандарти і принципи роботи СКМ, і вийшов невеликий, але дуже важливий документ – «ТАК МИ ПРАЦЮЄМО». Цей документ визначає, як ми керуємо нашим бізнесом, як ми поводимося в простих і складних ситуаціях, що у своїй роботі ми вважаємо правильним, а що – неприйнятним.

Наші принципи повністю узгоджуються з місією, баченням і цінностями Групи. Ми розуміємо, що наш майбутній розвиток залежить від дотримання цих цінностей кожним із нас:

  • чесність і сумлінність у відносинах всередині компанії;
  • порядність у відносинах із клієнтами та діловими партнерами;
  • повага до особистості й дотримання прав людини;
  • прозорість і відкритість;
  • неприйняття хабарництва і протидія корупції;
  • сталий розвиток і соціальна відповідальність;
  • законність і верховенство права.

Принципи і цінності Групи СКМ буде взято за основу для детальніших норм і правил внутрішньокорпоративної етики компаній Групи.

Всі співробітники компаній Групи СКМ повинні дотримуватися наших Принципів, а також правил кодексів етики та ділової поведінки своїх компаній.

Ми закликаємо наших підрядників, осіб та організації, які уповноважені представляти Групу у відносинах з третіми сторонами, затвердити для своєї діяльності внутрішні кодекси етики та ділової поведінки, що максимально відповідають нашим принципам.

Ми пропонуємо всім підрядникам Групи СКМ ознайомитися з принципами нашої роботи, щоб сформувати правильні очікування щодо ділової поведінки наших співробітників.

Лінія довіри SCM

Відкрити