Неймінг YASNO наповнений турботою про клієнта, світлом, простотою

Неймінг YASNO наповнений турботою про клієнта, світлом, простотою

09.09.2020

Під брендом YASNO, який з'явився в листопаді 2019 року компанія ДТЕК не тільки об'єднала трьох постачальників електроенергії, енергосервісний підрозділ та мережу зарядних станцій для електромобілів, а й зробила фокус на розвиток цифрових сервісів, а також вивела на ринок широку лінійку додаткових пропозицій.  Керівниця маркетингових комунікацій і зв'язків з громадськістю YASNO Лілія Середа

У 2019 році ринок електроенергії України був реформований, і в нових умовах тільки поставляти електроенергію стало недостатнім.  ДТЕК розвивав мережу швидкісних зарядних станцій для електромобілів і послуги з енергоефективності, завдяки чому сформований периметр бізнесу і накопичена експертиза дозволили створити нову ціннісну пропозицію, якої ще не було в Україні (і аналогів якої немає до цього часу).

Неймінг YASNO наповнений турботою про клієнта, світлом, простотою сервісів і комунікацій.  Це ім'я легко запам'ятовується і привносить нові стандарти в галузь комунальних та енергетичних послуг, а також доносить ідейне наповнення, яким наша компанія відрізняється від інших гравців на ринку.  До запуску YASNO ми готувалися дев'ять місяців: позиціонування створили на базі довгострокової бізнес-стратегії, розробили і протестували ім'я, створили логотип та візуальний стиль і, найголовніше, фізично "переодягли" всі місця контактів з клієнтами.

З презентацією нового імені та візуального стилю ми готові були продемонструвати конкретні зміни в основних напрямках взаємодії з клієнтами.  Наприклад, ми поліпшили обслуговування в трьох ключових каналах комунікацій: контакт-центрах, цифрових каналах і мережі офлайнових точок обслуговування - енергоофісах.  Скоротили в три-чотири рази час очікування на лінії, розширили перелік дистанційних каналів для передачі показників лічильників та оплат, зокрема власні мобільні додатки і, з часом, чат-бота в Viber.  Спільно з консультантами і клієнтськими підрозділами розробили концепцію, формат та дизайн енергоофісів.  В них можна отримати консультацію, оформити документи і замовити додаткові товари і послуги: домашні зарядні станції для електромобілів, сонячні електростанції для будинку, енергоефективні набори з двозонним лічильником електроенергії, щоб скоротити витрати на електроенергію до 50% або підібрати ефективне освітлення для дому.  До кінця серпня мережа YASNO налічуватиме 65 модернізованих енергоофісів.

Сьогодні YASNO пропонує широкий спектр послуг і пpoдуктів: поставку dual-fuel (електроенергія + газ) бізнес-клієнтам;  енергоефективну побутову кліматичну техніку;  установку під ключ дахових СЕС, систем зберігання енергії і зарядних станцій для електромобілів;  реалізацію енергоефективних рішень для дому та великих промпідприємств.

Перехід від постачання електроенергії до ряду супутніх енергетичних рішень поки є унікальним для України.  Ми розповідаємо клієнтам про нові можливості, знайомимо з нашою екосистемою "зелених" рішень, які дозволяють бути більш екологічними, незалежними, зменшувати витрати, отримувати додатковий прибуток для сім'ї або бізнесу.

Велика частина наших комунікацій спрямована на поширення знань про енергоефективність та енергозбереження, ми ділимося порадами і лайфхакми.  І це відповідає взятим нами зобов'язаннями в рамках ініціативи європейської асоціації Eurelectric "15 обіцянок перед споживачами".


Всі публікації