Максим Тімченко: «Екологічні, соціальні та управлінські чинники – нова основа бізнесу»

Максим Тімченко: «Екологічні, соціальні та управлінські чинники – нова основа бізнесу»

31.07.2020

Поле з вітрогенераторами ДТЕК ВДЕ, провідного гравця українського ринку відновлюваної енергії. Кабінет міністрів намагається вирішити кризу в цьому секторі, домагаючись згоди інвесторів на зниження тарифів в обмін на виплату урядом простроченої заборгованості перед їхніми компаніями.

Яким буде світ для майбутніх поколінь?

І що важливіше, що ми можемо зробити сьогодні, щоби забезпечити найкраще майбутнє для них?

Суспільство по праву чекає від бізнесу більшого, ніж просто сплати податків. Підприємства мають нести відповідальність за те, у якому середовищі ми живемо зараз — заради нашого майбутнього.

Лідерів бізнесу оцінюватимуть не лише за прибутками, але й за тим, наскільки швидко та якісно вони впроваджують природоохоронні, соціальні та управлінські критерії (ESG) як основні принципи повсякденного процесу прийняття рішень.

Це глобальна тенденція, і ми в ДТЕК пишаємося тим, що дотримуємося її. Подібно до того, як представники українського бізнесу об’єдналися для боротьби з коронавірусом, компанії зі всього світу об’єдналися в єдиному прагненні — вживати довгострокові заходи у сфері освіти, медицини, екології, чистої енергетики, відповідального споживання та інших галузях заради забезпечення сталого розвитку суспільства та економіки.

За 15 років свого існування ДТЕК інвестувала 12 мільярдів доларів США в енергетику та сталий розвиток. Такі програми, як «Енергоефективні школи», «Давай, грай»!, «Місто своїми руками» і «Академія ДТЕК», ґрунтовані на принципах ESG, а їхня якість визнана на міжнародному рівні.

Проте перед суспільством стоять ще так багато актуальних викликів, для подолання яких знадобиться підтримка держави та приватного сектора. Тому ДТЕК продовжує рухатися вперед, концентруючись на швидкому розвитку відновлюваної енергетики, модернізації мереж і впровадженні енергоефективних рішень, з одночасним забезпеченням справедливих умов переходу на відновлювані джерела для вугільних регіонів України.

Ми стали першою українською компанією, яка закріпила принципи ESG у своїй корпоративній стратегії, піклуючись тим самим про майбутнє країни. Продовжуючи діяти в цих напрямках, ДТЕК може стати успішним прикладом відповідального управління для українського бізнесу й не тільки


Всі публікації