Fitch і S&P підвищили рейтинги «Метінвесту»

Fitch і S&P підвищили рейтинги «Метінвесту»

18.09.2019
Метінвест

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) гірничо-металургійної групи «Метінвест» і рейтинги її єврооблігацій до рівня «BB-» з рівня «B+», прогноз стабільний.

«Підвищення відбулося після підвищення країнової стелі України до «B» з «B-» 6 вересня. РДЕ «Метінвесту» залишається на дві ступені вище за країнової стелі», — зазначено в повідомленні агентства.

Fitch зазначає, що це пов’язано з комфортним покриттям обслуговування зовнішнього боргу в твердій валюті, а також відповідним бізнес- і фінансовими показниками «Метінвесту».

Окрім того, міжнародне рейтингове агентство S&P також підвищило «Метінвесту» кредитний рейтинг емітента і рейтинги єврооблігацій до «B» з «B-», прогноз стабільний.

У S&P зазначили, що «Метінвест» за останні 18 місяців продемонстрував збалансовану фінансову політику з відносно низьким рівнем позикових коштів і позитивним вільним грошовим потоком, зберігаючи адекватність розподілу витрат на зростання і доходи акціонерів.

Обидва агентства також присвоїли попередні рейтинги пропонованим новим єврооблігаціям «Метінвесту», які група має намір випустити відразу після викупу до $440 млн існуючих єврооблігацій: Fitch — «BB-(EXP)», S&P — «B».
«Пропоновані єврооблігації на суму не менше $500 млн згладять профіль погашення і зміцнять ліквідність», — вважають в S&P.


Всі публікації