YASNO Efficiency допомагає підприємствам щорічно економити 270 млн грн на енергоресурси

YASNO Efficiency допомагає підприємствам щорічно економити 270 млн грн на енергоресурси

20.05.2020
ДТЕК

Як бюджетним та промисловим підприємствам залучити інвестиції на енергомодернізацію, розповів керівник департаменту з інвестицій та фінансів енергосервісної компанії YASNO Efficiency Юрій Бондарчук під час онлайн-марафону «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020». П’ятиденний марафон проходить за підтримки постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO.

Наразі енергосервісна компанія YASNO Efficiency профінансувала та виконала 80 енергоефективних проєктів для бюджетних установ та промислових підприємств. Завдяки цьому клієнти щорічно мають змогу економити 150 млн кВт·год електроенергії, 1,6 млн куб.м газу, що, відповідно, зменшує щорічні витрати на енергоресурси на 270 млн грн.

«Енергоефективність та енергозбереження – це головний шлях до енергонезалежності країни. Щоб підвищувати енергоефективність, не потрібно отримувати ліцензію, ми можемо заощаджувати енергію вдома, в офісі і цим потрібно комплексно займатися на виробництві. Співпраця з енергосервісною компанією – найбільш дієвий спосіб для підприємств залучити інвестиції в свою енергомодернізацію», - розповів керівник департаменту з інвестицій та фінансів енергосервісної компанії YASNO Efficiency Юрій Бондарчук.

Як зазначив Юрій Бондарчук, реалізація енергоефективних проектів «під ключ» має ряд переваг для підприємств:

• повернення інвестицій відбувається виключно за рахунок економії енергоресурсів – лічильники фіксують енергоспоживання і клієнт може оцінити досягнутий ефект вже у перший місяць реалізації проекту;

• відсутність ризиків – усі ризики приймає на себе енергосервісна компанія;

• зручність оформлення – для клієнта відсутні застави, комісійні та додаткові платежі.


Всі новини