Вітання від генерального директора ДТЕК Максима Тимченко з ювілеєм компанії СКМ

Вітання від генерального директора ДТЕК Максима Тимченко з ювілеєм компанії СКМ

15.11.2020
ДТЕК

Шановні колеги з СКМ!

Від імені всього колективу ДТЕК щиро вітаю Вас з 20-річчям створення компанії!

Завдяки унікальним людям, які в ній працюють, за ці 20 років СКМ пройшла вражаючий трансформаційний шлях, ставши найбільшим національним інвестором і об'єднавши одні з найбільших і найуспішніших бізнесів нашої країни.

Сьогодні під брендом СКМ більше 500 компаній і підприємств, на яких працюють майже 200 тисяч осіб. Завдяки Вашій праці та цілеспрямованості, СКМ став важливим елементом економічного фундаменту держави. Складно переоцінити економічний і соціальний внесок в розвиток України, який компанія СКМ внесла за 20 років своєї роботи.

Кажуть, що для реалізації масштабних проектів необхідні масштабні особистості. Діяльність команди СКМ – яскравий доказ, що в компанії працюють кращі професіонали своєї справи.

Для ДТЕК величезна честь вже більше 15 років разом з Вами працювати, разом будувати нову країну, забезпечуючи нову якість життя і нові можливості для наших громадян.

У день народження СКМ щиро бажаю Вам успіхів і натхнення. Нехай всі плани і проекти будуть реалізовані і перевершать очікуваний результат.

Бажаю СКМ і надалі залишатися лідером, розвиватися і розвивати Україну.

З повагою,
Генеральний директор ДТЕК
Максим Тимченко


Всі новини