Вітання від Акціонера СКМ Рината Ахметова з ювілеєм компанії

Вітання від Акціонера СКМ Рината Ахметова з ювілеєм компанії

15.11.2020
СКМ

Дорогі друзі!

Сьогодні для всіх нас по-справжньому знаменна дата — ми святкуємо 20-річчя компанії СКМ. Саме 15 листопада 2000 року в Донецьку наша компанія розпочала свій шлях.
 
Але тоді, у далекому вже 2000-му році, ми не просто створили новий бізнес, тоді ми прийняли найважливіше рішення — про те, що ми будуватимемо бізнес прозоро й порядно, професійно і відповідально. Саме ці принципи стали нашими орієнтирами, які ми наслідували всі ці роки.
 
За 20 років ми зіткнулися з багатьма труднощами та справжніми випробуваннями. Але я завжди був упевнений: ми не опустимо рук, не втратимо мотивацію, не зменшимо амбіцій. Ми вистоїмо і продовжимо працювати!
 
Якою наша компанія відзначає свій 20-річний ювілей?
 
СКМ — це найбільший приватний інвестор і платник податків.
 
СКМ — це опора для економіки країни, це допомога та підтримка для України.
 
СКМ — це прозора, ефективна і відповідальна компанія.
 
Але передусім СКМ — це люди. СКМ — це кожен із вас, дорогі друзі. Саме ви робите нашу компанію сильною та сталою. Завдяки вашому професіоналізму й залученості. Завдяки тому, що компанія стала для вас не просто місцем роботи, а чимось більшим і значущим.
 
Що нас чекає в майбутньому? Відповідь однозначна і проста: ми продовжимо працювати, ані на крок не відступаючи від наших принципів і амбіцій. Ми мінятимемося відповідно до вимог сучасного світу. І будемо міняти світ навколо нас — будувати та модернізувати, розвивати та допомагати. Вірю, що СКМ обов’язково посяде гідне місце в економіці майбутнього. Вірю, що СКМ стане флагманом інновацій не лише України, але й усієї Східної Європи. І я абсолютно впевнений, що разом ми тільки перемагатимемо!
 
Кожному з вас, дорогі друзі, цього дня я хочу сказати велике спасибі за те, що ви разом з СКМ — за вашу роботу, відповідальність, за ваше ставлення до компанії. І побажати всього найдобрішого вам і вашим родинам. Зі святом! З ювілеєм СКМ!
 
З глибокою повагою,
Рінат Ахметов


Всі новини