Олег Попов: 21 рік SCM. 21 рік, як ми створюємо майбутнє

Олег Попов: 21 рік SCM. 21 рік, як ми створюємо майбутнє

15.11.2021
SCM

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Сьогодні ми святкуємо 21 рік SCM. 21 рік як ми інвестуємо в Україну. 21 рік наші бізнеси чесно конкурують зі світовими гравцями на глобальних ринках. 21 рік ми разом із нашими співробітниками, партнерами, клієнтами будуємо нову, сильну, конкурентну Україну. Розвиваємо галузі, ринки, економіку.

21 рік ми змінюємося разом зі світом, але наші принципи залишаються незмінними:

1. Професіоналізм заради розвитку
2. Ефективність заради чесної конкуренції та перемог у ній
3. Прозорість заради стійкості та гри в довгу
4. Партнерства для завоювання світових ринків
5. Відкритість заради довіри людей і нашого спільного майбутнього

На підставі цих принципів ми інвестуємо в Україну, будуємо наші стосунки з державою, суспільством і бізнесом, просуваємо Україну й українське у світі.

І таким чином, створюємо майбутнє.

Чи могли ми уявити 21 рік тому в Донецьку, що дрони ДТЕК займатимуться техобслуговуванням найбільших в Україні сонячних і вітряних електростанцій – наших електростанцій? Що ми запустимо першу в країні промислову «батарейку», здатну живити ціле місто? Що «Метінвест» будуватиме найбільший приватний технічний виш країни? А «Лемтранс» – створювати інноваційний транспортний термінал, справжні ворота між Європою й Азією? А сьогодні це й багато чого іншого – реальність, а наші бізнеси вже працюють над створенням нових приводів для гордості!

Я кажу «наші бізнеси», але насправді за кожним нашим успіхом, за кожним класним проєктом стоять люди. Вони були й залишаються нашою головною цінністю. Сотні тисяч співробітників. Мільйони клієнтів. Десятки мільйонів жителів українських міст і сіл, де працюють наші бізнеси.

У цей святковий день я хочу побажати кожному чесних правил гри, рівних для всіх. Доленосних партнерств, без яких у XXI столітті неможливо робити великі проєкти. Ще я бажаю здоров’я та миру. У родині, на роботі, усюди.

А великій команді, великій сім’ї бізнесів SCM я хочу сказати дякую! За величезну роботу, за самовіддачу, за відкритість до змін. Тому що вірю – наші найважливіші, найяскравіші перемоги – ще попереду.

 

Олег Попов, Генеральний директор SCM


Всі новини