UMG Investments розширює портфель видобувного бізнесу через придбання акцій АТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат»

UMG Investments розширює портфель видобувного бізнесу через придбання акцій АТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат»

19.01.2021
UMG INVESTMENTS

UMG Investments розширює портфель видобувного бізнесу через придбання 67,86 % акцій АТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» (далі — ЧВК) компанією VESCO Limited.

Угода дасть змогу VESCO розширити сортовий склад глин у портфелі та запропонувати ринку нові марки, а підприємству — відновити конкурентні позиції.

Придбання ЧВК є логічним розширенням глиновидобувного бізнесу VESCO. Зручне розташування підприємства й значний досвід команди VESCO в цій сфері дадуть змогу ефективно інтегрувати його до структури бізнесу й привнести всі найкращі технологічні практики, які вже сьогодні працюють у нашому гдинодобувному бізнесі.

Теперішній стан ЧВК і недоінвестованість його виробничої бази не давали змоги йому бути ефективним. Роками підприємство втрачало конкурентні позиції через неефективність технологічних процесів і структури управління активом. Проте, в UMG Investments впевнені, що успішний досвід розвитку активів VESCO дасть змогу реалізувати потенціал активу. Зокрема, бізнес-орієнтований підхід, докладне вивчення комерційних можливостей як профільних, так і непрофільних напрямів і реорганізація процесів у бік максимальної ефективності мають якнайшвидше зробити ЧВК помітним гравцем на ринку видобувної промисловості.

«Компетенція управлінських команд UMG Investments і VESCO підтверджена роками ефективного управління профільними активами й довірою партнерів в Україні та за її межами. Впевнений, що наш досвід і культура виробництва здатні перетворити ЧВК на чергову історію успіху українського бізнесу», — зазначив генеральний директор UMG Investments Андрій Горохов.

 

«Приєднання Часівоярського комбінату до портфеля видобутку корисних копалин UMG Investments було частиною візії з його подальшого розвитку. Я хочу подякувати нашій талановитій інвестиційній команді портфеля Mining, засновникам комбінату й управлінській команді VESCO за роботу над цим складним проєктом і за віру в результат», — прокоментувала угоду директорка з інвестицій UMG Investments Надія Казначеєва.

Окрім сучасних бізнес-рішень, VESCO може запропонувати громаді новий підхід до співпраці. Адже в основі наших бізнес-цінностей — надійне довготривале партнерство з місцевою громадою.


Всі новини