Укртелеком продаватиме електроенергію від постачальника YASNO своїм бізнес-клієнтам

Укртелеком продаватиме електроенергію від постачальника YASNO своїм бізнес-клієнтам

07.04.2021
ДТЕК

Тепер у Харківській, Черкаській та Запорізькій областях менеджери Укртелеком надаватимуть своїм бізнес-клієнтам консультаційні послуги з придбання електроенергії в постачальника YASNO.

Юридичні особи, які таким чином придбають електроенергію в YASNO, отримають спеціальну пропозицію* на високошвидкісний оптичний інтернет від Укртелеком. Крім того, протягом перших трьох місяців вони будуть сплачувати за електроенергію без нарахувань за послуги постачальника**.  

Наразі понад 80 тис. юридичних осіб з усієї України обрали своїм постачальником YASNO. Корпоративним клієнтам компанія забезпечує прозорі ціни без прихованих нарахувань, зрозумілі умови постачання та якісне обслуговування.  

«Для бізнес-клієнтів ми створили зручні дистанційні сервіси, що включають Особистий кабінет, окрему лінію контакт-центру, електронний документообіг із застосуванням ЕЦП, підтримку персональних менеджерів. Отримати консультацію та укласти договір можна також в одному з 67 енергоофісів YASNO, які в тому числі відкриті у Харкові, Черкасах та Запоріжжі. У минулому році постачальні компанії, що надають послуги під брендом YASNO, очолили рейтинг електропостачальників України. Ми не зупиняємося на досягнутому та прагнемо бути ще ближче та доступніше для наших споживачів», - сказав директор з продажів та обслуговування клієнтів YASNO Євген Бушма.  

Співпраця Укртелеком та YASNO реалізується в рамках партнерської програми, яку нещодавно запустив енергопостачальник. 

«Використовуючи нові можливості ринку електроенергії, Укртелеком долучається до європейської практики – пропонувати послуги надійного електропостачальника своїм споживачам телекомунікаційних послуг. Особливістю саме цієї ініціативи є робота з сегментом юридичних осіб, у чому ми маємо велику експертизу. Це прозора і вигідна співпраця двох компаній, яка дає споживачам додаткові переваги. Ми хочемо запропонувати нашим існуючим та новим клієнтам вигідне комплексне рішення, що включає спеціальну пропозицію на телекомпослуги та постачання електроенергії», – коментує в Укртелекомі директор з розвитку корпоративного сегмента Микола Давиденко. 

Укртелеком обслуговує понад 100 тис. клієнтів-юридичних осіб в усіх областях України, забезпечуючи їх сучасними телекомпослугами та індивідуально підібраними рішеннями, що суттєво полегшують ведення бізнесу. Маючи досвід роботи з підприємствами, організаціями та установами, та маючи портфель продуктів, побудованих на взаємодії з партнерами з індустрій телебачення, ІКТ, кібербезпеки, програмного забезпечення, представники телекомоператора тепер також допомагатимуть їм в отриманні вигідних умов на постачання електроенергії.

* Знижка 15% на послугу «Оптичний інтернет» протягом трьох місяців при укладанні договору на постачання електроенергії з YASNO
** Доходність постачальника дорівнює 0,1% від вартості електроенергії.

Всі новини