«Україна» – канал №1 у 2021 році

«Україна» – канал №1 у 2021 році

10.01.2022
Медіа Група Україна

У 2021 році телеканал «Україна» був найпопулярнішим каналом серед усіх українців. Канал отримав абсолютну першість за основними аудиторіями: 18+ та 4+ як у містах з населенням понад 50 тис. мешканців, так і по всій Україні.

За аудиторією 18+ (50 тис.+)** середня частка (shr,%) каналу «Україна» у 2021 році становила 12,21%, рейтинг (rat, %) – 1,99%. За аудиторією 18+ (вся Україна)**** середня частка (shr,%) - 12,07%, рейтинг (rat, %) – 1,98%. За аудиторією 4+ (Вся Україна)***, частка – 11,46 %, рейтинг – 1,72%.

«Це був дуже непростий рік, але ми виходимо з нього переможцями. Канал «Україна» є каналом №1 для глядачів по всій країні. Наша «Маска» - найкраще розважальне шоу року, а трансляції матчів Євро-2020 – очолюють топ програм, за всіма основними аудиторіями. Наші новини, соціальні проєкти й серіали – абсолютні лідери серед усіх українців. Ми постійно тримаємо в фокусі всі суспільно важливі теми й події, приміром, реалізували кілька хвиль інформаційно-просвітницької кампанії на підтримку вакцинації. 2021 рік став для каналу «Україна» роком експериментів. Ми впевнено освоїли нову для себе територію – власне виробництво великих праймових шоу. В ефір телеканалу вийшли два сезони «МАСКИ» та перший сезон «Співають всі». Зараз у роботі нове шоу «Ігри талантів», яке глядачі побачать вже у лютому. Ми розпочали освоєння нового для себе виробничого напряму - розважального кіно для широкої аудиторії: канал став співпродюсером комедії «Велика прогулянка. У кіно стрічку можна буде побачити вже 24 лютого. Тож, на 2022  рік наші плани не менш амбітні - гучні прем’єри фільмів, шоу та серіалів, які стартують вже у січні», - зазначила директорка телеканалу «Україна» Вікторія Корогод.

Лідером у 2021 році канал «Україна» зробили прем’єри масштабних шоу, святкові спецефіри, професійні новини, футбольні трансляції, улюблені серіали, інформаційно-аналітичні програми та гостро соціальні проєкти.

 

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка "50 тис. +".

** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка "50 тис. +".

***Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка "Вся Україна"

****Дані розраховані для аудиторії у віці старше 18 років, вибірка "Вся Україна"

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані за 2021 рік – фінальні, розраховані за показниками rat%, shr% и cov#. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.


Всі новини