«Україна 24» став доступним на міжнародній платформі Kartina.TV

«Україна 24» став доступним на міжнародній платформі Kartina.TV

17.07.2020
Медіа Група Україна

Із липня 2020 року підписники найбільшого європейського ОТТ-оператора Kartina.TV можуть дивитися інформаційний канал «Медіа Групи Україна» – «Україна 24». Тепер 5 мільйонів глядачів у країнах Європи й Америки щодня отримують актуальну та перевірену інформацію із першоджерела, де б не перебували.  

Олександр Ремезовський, директор департаменту дистрибуції платних каналів і медіа платформ: «Виведення каналу «Україна 24» на новий, міжнародний рівень – надзвичайно важливе в реаліях теперішнього часу. Після кодування українських каналів на супутнику доступ до об’єктивної інформації для українців, які живуть і подорожують закордоном, став більш обмеженим. Запуск каналу «Україна 24» на ОТТ-платформах є важливим завданням для нас. Ми віримо, що «Україна 24» зможе зайняти цю нішу, та будемо активно просувати канал на міжнародному ринку».

Нагадаємо, що на початку 2019 року «Медіа Група Україна» уклала контракт з Kartina.TV на ретрансляцію міжнародних версій телеканалів «Україна» й НЛО TV – Ukraine 1/Ukraine 2 та NLO TV 1/NLO TV 2.

«Україна 24» – загальнонаціональний інформаційний телеканал у форматі HD. У проєкті взяли участь кращі фахівці інформаційної платформи «Сьогодні» й телеканалу «Україна». Команда має досвід масштабного висвітлення політичних, економічних, спортивних та розважальних подій. Це дозволяє створювати для глядача яскравий і змістовний продукт. У центрі ефірів також авторські програми відомих ведучих та журналістів: Євгена Кисельова, Василя Голованова, Тиграна Мартиросяна й Віолетти Логунової. У соціально-важливих програмах відомі та впливові гості обговорюють природу, контекст і наслідки ключових подій суспільно-політичного порядку денного країни.

За пів року з моменту запуску телеканал показав найвищі темпи зростання показників серед конкурентів і продовжує прямувати до лідерства в медіапросторі серед інформаційних каналів країни.

 «Тепер багато хто отримає доступ до якісного інформаційного контенту та чесних новин. Наш канал найшвидше реагує на актуальні події, показує різні точки зору й завжди повідомляє про найважливіше. Інакше – ніяк. «Україна 24» працює заради своїх глядачів. І ми раді, що їх стає все більше в різних точках світу», – головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Kartina.TV – провідний оператор інтернет-телебачення в Європі та Америці. Історія компанії нараховує 11 років. Протягом всіх цих років Kartina.TV не припиняє зростати й удосконалюватися, пропонуючи нові можливості своїм абонентам. Сьогодні кожен клієнт Kartina.TV має доступ до цілого набору опцій, а саме: понад 150 каналів на різних мовах, 14-денного архіву, відеотеки, безкоштовного доступу до платформ START, ivi, Megogo, функції «Мультирум» – можливість підключення до 3-х телевізорів в одній квартирі, функції «Батьківський контроль» і багато іншого. Поряд із класичною можливістю перегляду телебачення, компанія пропонує можливість дивитися улюблені фільми й передачі на мобільних пристроях. Мобільний додаток Kartina.TV адаптований для всіх операційних систем і пропонує 7 днів безкоштовного перегляду телебачення на девайсах.


Всі новини