Федір Гречанінов призначений директором зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна»

Федір Гречанінов призначений директором зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна»

25.06.2019
Медіа Група Україна

З 1 липня 2019 року до команди професіоналів «Медіа Групи Україна» приєднається Федір Гречанінов. Останні 7 років Федір працював у Групі StarLightMedia: з 2012-го року був директором зі стратегічного розвитку Групи, з 2013-го також відповідав за розвиток цифрового бізнесу і за доходи з ринку платного телебачення.

Євген Бондаренко, директор «Медіа Групи Україна»: «Цифровий бізнес і розвиток платної дистрибуції контенту - один з ключових напрямків стратегічного розвитку «Медіа Групи Україна». Тому досвід і експертиза Федора Гречанінова у цих сферах, і його визнана всім ринком здатність бачити і аналізувати актуальні тренди в індустрії вкрай важливі для нас».

Федір Гречанінов, директор зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна»: «У нашій індустрії зараз - час викликів. Час частих і швидких змін технологій, бізнес-моделей, підходів, ефективних стратегій. Утримання та розвиток лідерства в таких умовах - складна і одночасно виключно цікава задача. Я з великим оптимізмом приєднуюся до Групи для того, аби допомогти команді з вирішенням цього завдання».

Федір Гречанінов працював на керівних посадах в компаніях: «Сократ», Mosaic Investments, Griffon Capital, «Альфа-Капітал», «Альфа-Банк».


Всі новини