«Україна» – канал №1 у 2019 році

«Україна» – канал №1 у 2019 році

08.01.2020
Медіа Група Україна

У 2019 році телеканал «Україна» – лідер телевізійного простору країни. Третій рік поспіль «Україна» залишається улюбленими телеканалом глядачів і зберігає першість за всіма основними аудиторіями: 18–54, 18+, та 4+ як у містах з населенням понад 50 тис. мешканців, так і по всій Україні.

За аудиторією 18-54 (50 тис.+)* середня частка (shr,%) каналу «Україна» у 2019 році становила 11 %, рейтинг (rat, %) – 1,37%. За аудиторією 18+ (50 тис.+)**: частка – 15,59%, рейтинг – 2,56%. За аудиторією 4+ (Вся Україна)***: частка – 14,82%, рейтинг – 2,32% (детально дані за всіма аудиторіями у вкладенні).

«Третій рік наш канал – номер один в телевізійному просторі України. Маю зізнатися, утримувати лідерство за умов тієї конкурентної боротьби, яка розгорнулась у 2019 році, – завдання не з простих, але ми були дуже старанними, докладали неабиякі зусилля всією нашою великою командою. І ми впорались. Минулого року ми оперативно реагували на інформаційні запити суспільства: до президентських та парламентських виборів підготували ток-шоу  «Головна тема. Вибір», низку спецпроектів новин «Сьогодні»; восени запустили політичне ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера». Водночас, ми експериментували з розважальними форматами, дивували глядачів гучними концертами, додали драми до наших серіалів, зайшли на територію повноцінної міжнародної копродукції (зняли перший українсько-латвійський серіал «Маркус»), показали близько сотні прем’єрних серіалів. У 2020-му ми продовжимо наші найбільш успішні проекти, а також готуємо багато прем’єр, перші з яких глядачі побачать вже у січні. І звичайно, у рік Євро-2020 «Україна» транслюватиме всі  матчів національної збірної з футболу та найбільш видовищні поєдинки європейського чемпіонату», – розповіла керівник телеканалу «Україна» Вікторія Корогод.

Улюбленим каналом українців у 2019 році «Україну» зробили ранкові, денні та праймові проекти власного виробництва, гучні музичні шоу та концерти, кінопоказ вихідного дня, прем’єри серіалів, ексклюзивні футбольні трансляції, інформаційні та інформаційно-аналітичні програми, гостро соціальні проекти.


Всі новини