Укртелеком допоможе абонентам зменшити витрати на електроенергію до 50%

Укртелеком допоможе абонентам зменшити витрати на електроенергію до 50%

16.07.2019
Укртелеком

Укртелеком спільно з Розумний WATT розпочали реалізацію проекту, що дозволить абонентам економити сімейні витрати на електроенергію

ПАТ «Укртелеком» є соціально відповідальною компанією, серед корпоративних пріоритетів якої завжди була турбота про своїх клієнтів. Завдяки розгалуженій мережі своїх відділень компанія зробила більш доступною для абонентів можливість запровадити енергоефективні заходи вдома, аби менше сплачувати за електроенергію. 

Відтепер в усіх 53 відділеннях Укртелекому в Дніпропетровській, Запорізькій та Донецькій областях можна отримати інформацію та придбати енергоефективні набори Розумний WATT у вигляді стартового пакету (картки) для заощадження до 50% витрат на електрику.

До наборів Розумний WATT входить двозонний електролічильник, що вдвічі скорочує витрати на спожиту з 23:00 до 7:00 електроенергію, послуга встановлення лічильника «під ключ», енергоощадні LED-лампи та смарт-розетка, що автоматично вмикає та вимикає енергоємні прилади під час дії спеціального тарифу (бойлери, обігрівачі, пральні машини тощо). 

Для того, щоб скористатися новою послугою, абоненти Укртелекому мають звернутися до будь-якого консультанта у відділеннях компанії (Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей) та придбати скретч-картку з кодом, що надає право на отримання набору Розумний WATT з безкоштовною доставкою та послугою швидкого встановлення лічильника. 

Дізнатися, скільки приблизно витрат на електроенергію можна заощадити щомісячно або на рік чи кілька років, можна за допомогою онлайн-калькулятора з енергоефективності.

Отримати детальнішу інформацію про набори Розумний WATT для жителів Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей можна за цим посиланням: Акції від партнерів.


Всі новини