У портфелі інвестиційної компанії UMG Investments нове підприємство — виробник азотних добрив «Українські мінеральні добрива»

У портфелі інвестиційної компанії UMG Investments нове підприємство — виробник азотних добрив «Українські мінеральні добрива»

13.10.2020
UMG INVESTMENTS

UMG Investments має портфельні компанії в трьох галузях: видобування корисних копалин, керування побічними продуктами й відходами виробництва, промислові товари й послуги. Ринкова вартість активів під управлінням UMG Investments перевищує 500 млн дол. США.

Портфель управління побічними продуктами й відходами виробництва, представлений компанією Recycling Solutions, цього тижня звітує про відкриття комплексу з виробництва мінеральних добрив у м. Кривому Розі. Основний продукт — азотно-сірчані й комплексні добрива, створені на основі сульфату амонію. Виробничі потужності нового виробника дозволяють забезпечити для українських аграріїв до 100 тис. тонн готової продукції щорічно.

«Для команди інвесткомпанії проєкт «Українські мінеральні добрива» є знаковим. Адже планували й будували комплекс з нуля. Загальний обсяг інвестицій склав понад 11 млн доларів. Компанія створила 72 робочих місця і вже сплатила понад 9 млн грн податків з моменту свого заснування в місцевий і державний бюджети, — прокоментував відкриття генеральний директор UMG Investments Андрій Горохов. — Цього року це вже другий проєкт портфеля переробки. У березні ми повідомляли про укладання угоди з компанією “Ефективні інвестиції” — придбання міноритарного пакету акцій сучасного підприємства з виробництва високопротеїнових кормових добавок для сільськогосподарських і домашніх тварин Feednova. Проєкт планується до завершення до кінця 2020 року. Наразі підприємство вже розпочало процес розміщення на будівельному майданчику обладнання першої черги. Ми плануємо подальші інвестиції в напрямі переробки й наразі шукаємо партнерів і розглядаємо відповідні проєкти з переробки пластику».

За 6 місяців 2020 року компанією Recycling Solutions продано понад 825 тис. тонн і 455 тис. м3 відходів і побічних продуктів вітчизняних підприємств. Компанія отримала 343,1 млн грн валового доходу та інвестувала в створення нових переробних підприємств 12,2 млн грн.

«Наша компанія вивчає та створює можливості для екологічного виробництва, які здатні створювати додаткову цінність і мати позитивний вплив на довкілля, у ключових галузях української економіки. Протягом багатьох років кристалічний сульфат амонію — цінний побічний продукт металургійної галузі, який можна перетворити на добрива — експортувався для переробки в такі країни, як Туреччина, Болгарія чи Сербія. Після чого, для задоволення попиту агропідприємств, його імпортували назад в Україну. Recycling Solutions створила локальне виробництво в Кривому Розі для переробки кристалічного сульфату амонію в готовий до вживання гранульований продукт. Завод не лише підтримує цінність кругової економіки, забезпечуючи переробку вторинної сировини основного промислового процесу, але й скорочує ресурси, що витрачаються на переміщення цих продуктів у всьому світі», — розповів Дмитро Ануфрієв, генеральний директор Recycling Solutions.

Виробничий комплекс «Українські мінеральні добрива» застосовує енергоефективне й екологічно безпечне виробництво гранульованих добрив на основі технології компактування. Він оснащений новим сучасним та автоматизованим обладнанням японсько-німецького холдингу Hosokawa Alpine з більш ніж 100-річним досвідом у цій галузі. На підприємстві створена багаторівнева система контролю якості сировини й готового продукту.


Всі новини