Технології на варті энергонезалежності: на виставці CorumExpo презентували перший в Україні комбайн для видобутку вугілля на надтонких пластах

Технології на варті энергонезалежності: на виставці CorumExpo презентували перший в Україні комбайн для видобутку вугілля на надтонких пластах

27.08.2020
ДТЕК

26-27 серпня в Харкові проходить виставка гірничо-шахтної техніки виробництва Corum Group (ДТЕК). Серед учасників - більше 120 партнерів і клієнтів компанії. Corum представив 15 одиниць техніки, у тому числі абсолютно новий очисний комбайн CLS550P для роботи на надтонких пластах, актуальних для українських гірничо-геологічних умов. Аналога цьому комбайну в Україні на даний момент немає.

"Я радий, що напередодні Дня шахтаря ми зустрілися з нашими партнерами і клієнтами на CorumExpo, - говорить Михайло Потапов, керівник Corum Group. Сьогодні презентуємо нову унікальну розробку не лише для нашої компанії, але і для усієї країни - очисний комбайн CLS550P. Він здатний на дуже тонкому пласті, від 0,85 м, добувати до 10 тонн вугілля за хвилину. Комбайн повністю автоматизований і гарантує безпеку для шахтарів, які його обслуговують. Вдячний нашим партнерам за довіру. Гордий, що ми доводимо, що Україна може робити сучасну техніку найвищого рівня".

Выставка_техники_Корум_26082020(1).jpg

На виставці представлена техніка виробництва заводів "Корум Світло шахтаря" і "Корум Дружківський машинобудівний завод", зокрема: очисні комбайни CLS450 і КА200, прохідницький комплекс КНФ, машина БПР, подрібнювальні пристрої, риштаки конвеєрів, секції кріплення ДТМ і 3КД90ТС, трансформаторні підстанції КТПРН- 400/6-0,4. А також - нова розробка: унікальний очисний комбайн CLS550P.

"Шахти ДТЭК Енерго - одні з найбільших замовників гірничо-шахтного устаткування в Україні. Для виробництва електроенергії на ТЕС потрібне вугілля, а для його видобутку потрібна сучасна гірська техніка. Техніка Corum саме така: надійна, сучасна і потужна, - ділиться Михайло Барабаш, директор із видобутку вугілля ДТЕК Енерго. - Сьогодні на виставці представлені і машини, які вже працюють на наших шахтах, - наприклад, комбайн CLS450 і комплекс КНФ. А дебютний комбайн CLS550P прибуде для випробувань в умовах шахти на ДТЕК Павлоградвугілля. Упевнений, що нова техніка допоможе нам видобувати ще більше вугілля для досягнення незалежності України".

"Які б «сюрпризи» не підносило життя, Corum знаходить можливості організовувати такі свята, такі заходи для своїх клієнтів і партнерів, - говорить Ільдар Салєєв, генеральний директор« Донецьксталь». - Справжня, щира клієнтоорієнтованість Corum проявляється у всьому. Головне багатство кожної компанії - це люди. Я вітаю весь колектив Corum з сьогоднішньою виставкою, з тим, що ви постійно розвиваєтеся і робите кращою не тільки свою компанію, а й десятки інших підприємств, які працюють на вашій техніці"

Техніка Corum працює в 15 країнах світу.


Всі новини