Системи навчання та винагороди Метінвесту визнано найкращими в Україні

Системи навчання та винагороди Метінвесту визнано найкращими в Україні

24.11.2021
Метінвест

Група Метінвест здобула визнання професіоналів у сфері управління персоналом на всеукраїнській премії HR Pro Awards 2021, де свої проєкти представили понад 70 компаній із 15 галузей економіки країни.

Перший в Україні недержавний гірничо-металургійний університет Метінвест Політехніка переміг у номінації «Навчання та розвиток», а індивідуальний соціальний пакет «Мій вибір» – у номінації «Винагорода та визнання».

Чому Метінвест Політехніка

Новий технічний університет у Маріуполі прийматиме перших студентів уже 2022 року. У виші викладатимуть 22 кандидати та 12 докторів наук, а також практики зі Всесвітньої асоціації виробників сталі (worldsteel), Європейського співтовариства з охорони праці (ESOSH) та інших міжнародних організацій.

Метінвест Політехніка розробив сучасні освітні програми та отримав необхідні ліцензії Міністерства освіти і науки України. Технічну освіту за міжнародними стандартами здобудуть 310 бакалаврів та 240 магістрів, які навчатимуться за дуальною системою дев'яти популярним спеціальностям.

У центрі Маріуполя триває будівництво навчального корпусу вишу за проєктом нідерландського бюро MASA Architects архітектора Хірокі Мацуури. Це буде справжнє студентське містечко європейського рівня, яке містить гуртожиток, спортивну інфраструктуру та парк.

Метінвест Політехніка вже підписав договори про співпрацю з Вищою школою управління охороною праці в Катовіце, берлінською Академією сировинних матеріалів Європейського інституту і технологій, КПІ імені Ігоря Сікорського, Чернігівською політехнікою та Дніпровським державним технічним університетом. Це дозволить студентам брати участь в обмінних програмах, отримувати доступ до освітніх ресурсів та претендувати на подвійні дипломи.

В університеті створять  сучасні лабораторії для студентів. Обладнання та технології нададуть світові лідери: Microsoft, Siemens, Schneider Electric, Honeywell Ukraine, Festo, UVEX та DEZEGA.

Що в соцпакеті

Другий проєкт-переможець – індивідуальний соціальний пакет «Мій вибір», який охоплює понад 60 тисяч співробітників основних українських виробничих підприємств та IT-компанії «Метінвест Діджитал».

Кожен співробітник може обрати річний набір благ із шести опцій: навчання та розвиток, оздоровлення, розваги та відпочинок, відпустки та вихідні, транспорт і поїздки, а також інші пільги для сімей співробітників.

Щороку перелік опцій оновлюється та поповнюється відповідно до запитів колективу. Наприклад, 2022 року в соцпакеті вперше з'являться літні путівки за кордон.

Останнім часом співробітники найчастіше обирали медичну страховку, щомісячне поповнення мобільного телефону, сертифікати до сімейних та дитячих розважальних центрів, відпочинок за путівками та заняття спортом для всієї родини.

Всеукраїнську щорічну премію HR Pro Awards започаткувала Українська асоціація HR-професіоналів (HR Pro) у 2021 році.

Її мета – відзначити командні та особисті здобутки представників професії, які допоможуть підвищити рівень наявних в Україні професійних практик.

Експертами премії стали понад 50 представників українських та міжнародних компаній із різних міст України, які понад п'ять років займають керівні посади у сфері HR, та HR-фахівці зі ступенем МВА, міжнародними сертифікаціями або профільною освітою.


Всі новини