Компанія Puma – новий спортивний партнер ФК «Шахтар»

Компанія Puma – новий спортивний партнер ФК «Шахтар»

15.09.2020
ФК "Шахтар"

ФК «Шахтар» підписав п’ятирічний контракт із глобальним спортивним брендом Puma. Презентацію нової форми «гірників» заплановано до старту сезону-2021/22.

Сергій Палкін, генеральний директор ФК «Шахтар»:

– Я дуже зрадів, що ми почали роботу зі світовим спортивним брендом Puma. Для «Шахтаря» це крок уперед. Я відчуваю, що між нашою командою та командою Puma цілковита синергія. Ми дивимось в одному напрямку, а це – найголовніше в співпраці.

Володимир Горобець, генеральний директор Puma в Україні:

– Компанія Puma активно розвивається на глобальному рівні й сьогодні є одним зі спортивних брендів, що найшвидше зростають. Важливою частиною глобальної стратегії Puma є розвиток футбольного напряму. Ми не могли собі уявити кращого партнера на українському ринку, ніж «Шахтар». До кінця цього року плануємо мати 30 власних магазинів. Бренд представлено в усіх провідних спортивних мережах країни. Наприкінці минулого року ми запустили власний інтернет-магазин. Я впевнений, що партнерство із «Шахтарем» дозволить нам продовжити це зростання і буде певним імпульсом для подальших досягнень. Сьогодні й українська команда Puma, й глобальна команда Puma в Німеччині, й «Шахтар» активно працюють над створенням нової форми. Я дуже сподіваюся, що нам вдасться відповідати сподіванням гравців та найвимогливіших уболівальників.


Всі новини