Сергій Логунов обійняв пост директора «Новинної Групи Україна»

Сергій Логунов обійняв пост директора «Новинної Групи Україна»

19.04.2021
Медіа Група Україна

Сергій Логунов призначений директором «Новинної Групи Україна». Зона відповідальності Сергія – стратегічний розвиток усіх інформаційних платформ Новинної Групи (НГУ) та розробка нових форматів інформаційних програм. Донедавна Сергій займав посаду радника директора МГУ.

Сергій Логунов, директор «Новинної Групи Україна»:

«Перед НГУ стоять амбітні й цікаві завдання: посилення лідерства у виробництві інформаційного контенту, цитованості та кількості ексклюзивної інформації, розширення можливостей новинної служби. За останній рік команда зробила велику роботу з виведення на ринок нового бренду “Україна 24”, який за рекордний строк вийшов на топові позиції серед новинних каналів. Наше завдання – забезпечити стійке лідерство “України 24” та інформаційних проєктів на каналі “Україна”, посилити існуючі формати й запустити нові. Вірю, що попереду яскравий шлях до досягнення нових вершин».

Дмитро Белянський, член Наглядової ради «Медіа Групи Україна», який відповідає за інформаційний напрямок у МГУ:

«Ми продовжуємо залучати кращих у нашу команду, яка виробляє випуски новин “Сьогодні” для загальнонаціонального каналу-лідера “Україна” і весь контент інформаційного каналу “Україна 24”, якому знадобився всього рік із моменту створення, щоб виграти першість серед конкурентів. Чим ми приваблюємо професіоналів, навіть такого екстра-класу, як Сергій Логунов, в чиєму телевізійному бекграунді цілий портфель блискучих медіапроєктів? Перш за все тим, що разом з нами їх головний успіх може бути все ще попереду».

Євгеній Бондаренко, директор «Медіа Групи Україна»:

«За рік існування НГУ ми переконались у правильності обраної стратегії щодо об'єднання всіх інформаційних майданчиків “Медіа Групи Україна”. Завдяки синергії та сильній команді стало можливим лідерство каналу “Україна 24” за такий короткий строк і зміцнення позицій новин “Сьогодні”. Ми раді, що професіонал такого високого рівня, сильний медіаменеджер очолить НГУ та виведе її на новий виток розвитку».                                                                                                                        


Всі новини