Офіційна заява SCM

Офіційна заява SCM

17.12.2019
SCM

Ми звертаємося до всіх ЗМІ, що опублікували або цитують публікацію «Невизнаний дитячий табір» видання «Настоящее Время», з вимогою спростувати причетність SCM до контролю над активами, розташованими в анексованому Криму. SCM продовжує вживати всіх заходів для захисту свого права власності в міжнародних судових і арбітражних органах. 

1. Після анексії Криму активи SCM були «націоналізовані» місцевою владою, про що ми оперативно інформували громадськість (наприклад, тут і тут). Ми також коментували цей процес у ЗМІ (наприклад, BBC тут і DW тут). 

2. Щодо об’єктів нерухомості групи в Криму: на кожен із них були введені так звані «тимчасові адміністрації», у тому числі — у «Новий Кучук-Кой» (03.03.2017) і в дитячому оздоровчому таборі «Берег» (03.03.2017). У ситуації, коли «органи влади» Криму виставляють належне нам майно на торги, говорити про те, що ми контролюємо активи в Криму, є верхом цинізму й непрофесійності.

3. Водночас ми підкреслюємо, що пансіонат «Ай-Даніль» не входив до анексії півострова до складу бізнесів SCM і не входить в SCM зараз. Іншими словами, SCM не мав і не має ніякого відношення до даного об’єкта нерухомості і його включення журналістами в орбіту Групи не ґрунтується на фактах.

4. На даний момент SCM не контролює й не керує жодний з активів, що належали компанії до анексії Криму. 

5. Будь-які припущення або чутки про те, що SCM, як і раніше, управляє будь-якими активами в Криму, не відповідають дійсності.

6. Усі майнові дії з активами SCM в Криму (продаж, виставлення на аукціони тощо) ми вважаємо незаконними й такими, що не відповідають міжнародному праву. 

7. Окремо ми підкреслюємо, що з моменту введення так званої «тимчасової адміністрації» в дитячому оздоровчому таборі «Берег» (03.03.2017) компанія повністю втратила контроль над активом. «ЕСТА Холдинг» не керує активом, не контролює його й не має ніякого відношення до його поточної діяльності. Актив також не враховується у фінансовій звітності «ЕСТА Холдинг» за МСФО. 

8. Ми продовжуємо вживати всіх заходів для захисту свого права власності в міжнародних судових і арбітражних органах.


Всі новини