SCM оголошує про закриття угоди з продажу ПрАТ «Фарлеп-Інвест» під брендом Vega

SCM оголошує про закриття угоди з продажу ПрАТ «Фарлеп-Інвест» під брендом Vega

09.09.2021
SCM

В результаті угоди новим власником ПрАТ «Фарлеп-Інвест» став ПрАТ «ВФ Україна», який працює під брендом Vodafone. Він займеться подальшим розвитком цього бізнесу.

Згідно з умовами договору, деталі та сума угоди не розголошуються.

«Це win-win угода. Для нас, як для будь-якої інвестиційної компанії, вихід з інвестиції є визначенням успіху. Що далі? Далі SCM зосередиться на розвитку своїх інвестицій в інші компанії, в тому числі в сфері телекомунікацій», - заявив колишній голова Наглядової ради "Фарлеп-Інвест" Олександр Барінов.

SCM продовжує інвестувати в телекомунікаційну сферу. У портфель компанії входить АТ «Укртелеком», найбільший гравець українського ринку фіксованого зв'язку та інтернету. «Укртелеком» продовжить розвиток широкосмугового доступу до мережі Інтернет в Україні. За підтримки міжнародних партнерів тільки в поточному році розпочато нові проекти розвитку мережі з обсягом інвестицій понад 30 мільйонів євро.

ДОВІДКА

SCM - це міжнародна інвестиційна компанія, яка представлена в 7 країнах Європи і Північної Америки. Галузеві холдинги і виробничі активи SCM працюють в гірничо-металургійній, енергетичній, банківській, телекомунікаційній, мас-медійній, транспортній, сільськогосподарській, страховій і інших сферах.

У портфель SCM входять «Метінвест», ДТЕК, ПУМБ, «Укртелеком», «Медіа Група Україна», UMG Investments, «Лемтранс», ЕСТА, HarvEast, АСКА, АСКА-Життя і інші. Всього понад 500 компаній і підприємств, на яких працюють близько 200 тисяч осіб.

Кінцевим бенефіціаром SCM є бізнесмен Рінат Ахметов.


Всі новини