Мобільний додаток ПУМБ Online завантажили понад 300 тис.разів

Мобільний додаток ПУМБ Online завантажили понад 300 тис.разів

11.03.2019
ПУМБ

З січня 2019 року зафіксовано 150 тис. завантажень мобільного додатку, що на 106% більше порівняно з показниками на кінець минулого року. В цілому, клієнти банку встановили додаток з моменту його випуску в листопаді минулого року понад 300 тис. разів.

«Така кількість завантажень перевищила наші найсміливіші очікування. Перш за все, це означає, що рішення зробити «з нуля» мобільний додаток ПУМБ Online було правильним і необхідним для надання якісного сервісу клієнтам банку. З кожним місяцем кількість транзакццй і частка операцій в мобільному додатку в порівнянні з веб-версією зростає. А з березневим релізом додатку, де з'являться зручні шаблони грошових переказів, активність клієнтів в мобільному додатку ще більше посилиться», -прокоментував Директор департаменту Операційний сервісний центр Михайло Сергієнко.

Як показує статистика, мобільний телефон стає основним майданчиком для управління фінансами. Якщо в січні цього року серед клієнтів, які регулярно використовують digital-канали, тільки 28% віддавали перевагу мобільному банкінгу, то в лютому цей показник збільшився вже до 34%.


Всі новини