Vega про «націоналізацію» активів Кримської філії компанії

02.03.2015

Телекомунікаційна група Vega не бачить законних підстав для «націоналізації» майна або інфраструктури компанії в Криму.

Телекомунікаційна група Vega не бачить законних підстав для «націоналізації» майна оператора на території півострова Крим і розцінює події в містах присутності - Севастополі, Сімферополі, Євпаторії, Ялті як посягання на приватну власність.

Vega ніколи не отримувала від керівництва Криму офіційних повідомлень, претензій або судових рішень про якісь порушення у веденні господарської діяльності з надання послуг зв'язку в Криму, так само як і офіційних повідомлень про «націоналізацію» бізнесу в Криму. Оператор дізнається про подібні рішення тільки із засобів масової інформації, які ретранслюють публічні заяви кримських властей.

На даний момент Vega проводить всебічну юридичну експертизу ситуації, що склалася, а також розробляє подальший план захисту своєї власності, в тому числі і в міжнародних судах.

Vega звертає увагу, що компанія, незважаючи на складну ситуацію в регіоні, завжди і в повному обсязі виконувала свої зобов'язання перед клієнтами, співробітниками і партнерами.

Справка

Телекомунікаційна група Vega – один з найбільших представників українського ринку фіксованого зв'язку, який входить до телекомунікаційного напряму групи СКМ. Vega займає провідні позиції на ринку України в сегменті надання послуг фіксованого телефонного зв'язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет та передачі даних.

Vega з'явилася на ринку телекомунікацій України в результаті об'єднання найбільших телекомунікаційних груп України: «Фарлеп» і «Оптима Телеком», а також компаній «Укомлайн», «ЦСС», IP Telecom, «Матриця», «Вілком» і багатьох інших. Сьогодні Vega присутня у 69 населених пунктах 23 областей України. Оперативний менеджмент телекомунікаційної групи Vega здійснює ПрАТ «Фарлеп-Інвест».


Всі новини