Готель «Опера» отримав дозвіл на проведення азартних ігор

Готель «Опера» отримав дозвіл на проведення азартних ігор

18.02.2021
ЕСТА Холдинг

Бутік-готелю «Опера» в числі перших п'ятизіркових готелів в країні схвалили відкриття грального закладу. Відповідний дозвіл видала Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей.

Згідно з текстом рішення, організувати і проводити азартні ігри в залах ігрових автоматів або букмекерських пунктах дозволено на другому і третьому поверсі готелю. Саме ці приміщення загальною площею 621, 2 кв. м. Комісія визнала такими, що відповідають усім вимогам законодавства для такої діяльності.
Крім того, для повноцінної роботи і відкриття грального закладу, відповідно до законодавства, необхідна окрема ліцензія. «Опера» ставати учасником ринку азартних ігор і отримувати таку ліцензію не має наміру. Тому готель відкритий для пропозицій про комерційне партнерство з операторами грального бізнесу, яким готовий здати приміщення в оренду.

Нагадаємо, Закон України «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор» прийнятий Верховною Радою в липні 2020 року. Регулятором у сфері є Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей.

П’ятизірковий готель «Опера» розташований в центрі Києва. Його було відкрито у 2006 році. До введення мораторію на азартні ігри у 2009 році в готелі діяв оператор грального бізнесу з відповідною ліцензією, який орендував приміщення для роботи казино.

«Опера» входить до складу ЕСТА Холдингу, ключовим інвестором якого є SCM. Це міжнародний бренд, представлений у 7 країнах Європи й Північної Америки. До портфелю SCM входять понад 500 компаній та підприємств, на яких працюють майже 200 тисяч осіб.

Кінцевим бенефіціаром SCM є бізнесмен Ринат Ахметов.


Всі новини