Офіційна заява

Офіційна заява

21.04.2021
SCM

Через оприлюднення недостовірної інформації, що міститься в матеріалі інтернет-видання «Хмарочос» під заголовком «Біля Деміївської площі зносять броварню XIX століття. Містяні просять Генпрокуратуру втрутитися» від 21 квітня 2021 року, компанія SCM вважає за необхідне заявити наступне:

З 2019 року зазначена у матеріалі земельна ділянка та будівлі, що на ній розташовані, не належать SCM або її бізнесам. За особистим рішенням кінцевого бенефіціара SCM Ріната Ахметова майно подароване кримськотатарській громаді для будівництва Київського кримськотатарського культурно-освітнього центру із мечеттю. Відповідно, ніякої відповідальності за те, що відбувається на ділянці, SCM не несе. 

Ми вважаємо неприпустимим поширення такої інформації. За необхідності готові захищати свою ділову репутацію з використанням усіх законних способів, зокрема у судовому порядку.

Ми зацікавлені в достовірному висвітленні діяльності SCM і готові надавати ЗМІ необхідну інформацію та коментарі. Просимо вас при підготовці матеріалів звертатися за коментарями до пресслужби компанії. Ми завжди будемо раді відповісти.


Всі новини